Kim zacząć grać? Wyczerpałem swoje pomysły

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2017 08:04    #11
Proponuję CI znaleźć klub patronacki.Spośród 4 propozycji wybrałem Arsenal-dadzą mi najwięcej kasy (ponad 400 tys zł ).Piłkarzy do wypożyczenia nie mają jakichś rewelacyjnych ale umówmy się-połowa składu Bristol i tak nadaje się do odstrzału ;)

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2017 12:11    #12
Proponuję Bohemians Praga

 pdg90 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Skąd: Kraków/ Nowa Huta
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2017 13:22    #13
Leyton Orient! Dobra opcja, przyjemnie się gra.

 jimiH1967 Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2017 16:21    #14
Ja obecnie prowadzę włoską drużynę Ancona. Zacząłem w Serie C jako zespół poniżej środka tabeli/walczący o utrzymanie. W pierwszym sezonie udało się awansować po barażach do Serie B (fuksem, w lidze zająłem 5 czy 6 miejsce). W trzecim sezonie awansowałem do Serie A. Spokojnie się utrzymałem i co sezon poprawiałem pozycję. Strasznie ciężko było przebić Juventus, zdobyli chyba 3 razy z rzędu LM, ale udało się - obecnie gram 12 sezon i w ostatnich dwóch sezonach zdobyłem scudetto. Raz też zdobyłem Puchar Włoch. Teraz pora na LM, bo najdalej doszedłem do ćwierćfinału.

 Dashe Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2017 20:18    #15
Zwolay, dzięki za radę, kompletnie o tym zapomniałem, a faktycznie to bardzo dobra opcja.

Ogólnie w drugiej rundzie Pucharu po pokonaniu Reading FC, wylosowałem Birmingham FC i niestety uległem im aż 0-3. Choć do 70 minuty był bezbramkowy remis, a moja drużyna zmarnowała jedną "setkę". Po straconym golu chłopacy się rozsypali i w końcówce dali sobie wbić kolejne dwa oczka. I tak to było dość spore osiągnięcie.
W lidze po 4 kolejkach na koncie 6 punktów. Dwie wygrane i dwie przegrane, nie najgorzej.

Pora rozegrać więcej spotkań, ciekawe co przyniesie przyszłość.

Dzięki za wszelakie porady odnośnie kolejnych zespołów. Pozdrawiam.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2017 12:28    #16
No-ja póki co przegrałem z Blackburn 1-2 (debiut ligowy-gram wolno,skróty szczegółowe,dużo grzebię w poszukiwaniu nowych zawodników itd więc przycisk "kontynuuj" naciskam relatywnie rzadko)ale mógł być remis-obrońcy niestety zachciało się sfaulować w polu karnym w końcówce i było po meczu.W związku z niezbyt dużą kasą Rovers okroiłem premie za ligę i puchary do minimum i zacząłem szukać zawodników do gratisowego wypożyczenia-udało mi się znaleźć 2 z Premier League-Swansea,West Brom i z Championship-z Hull (i tak są lepsi od najlepszego w Rovers) i bardzo dobrego ofensywnego pomocnika z Evertonu-jakiś 18 letni małolat i nie dość że za darmo to i tak na tej pozycji bije wszystkich w klubie na łeb.W ten sposób będę próbował coś ugrać-a czy się uda to się okaże-pozdrawiam :)

 josiu Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2017 14:20    #17
A ja sie troche zabawilem przy pomocy edytora ( tez może byc dobrą opcją dla Ciebie jsk bedziesz się nudzil). Stworzyłem sobie,wlasny klub w trzeciej lidze angielskiej, z wyczesanymi obiektami treningowymi i siatką scoutingu oraz hojnym zarządem. Ściągam co roku talenty (oczywiscie jesli chcą przejść) oraz zawodnikow bez kontraktu u schyłku kariery. Był u mnie Schweinsteger, Ballotelli,Olsson. Teraz w czwartym sezonie awansowalem do Premier League. Mam w składzie Rojo , Teveza, i Gibbssa z zawodników doswiadczonych,a po awansie kupiłem Assensio i Tielmansa,którzy to byli pierwszymi "powaznymi transferami za gotówkę" .Reszta to sami młodzi. Połowa wychowanków 17-20 lat. Jednego podebrala mi juz Barca,a innego Psg. Fajna zabawa. Można sobie w glowie ułożyć historię,że jakiś lokalny biznesmen stworzył klub w swoim mieście ,który glownie ma być oparty na poszukiwaniy talentów by razem z nimi zacząć coś znaczyć w świecie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.07.2017 o godz. 14:31

 Dashe Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2017 14:57    #18
Josiu, fakt, tak też można się zabawić, ale raczej to nie dla mnie.

Zwolay, o jakim napastniku mówisz? 18 latek za darmo, ale to wypożyczenie czy transfer? Osobiście uważam iż w zespole jest jeden napastnik i to utalentowany i młody - mowa o Ellis Harrison. 22 letni Walijczyk, wyceniany był chyba na początku sezonu na 1,8 mln złotych, obecnie jego wycena wynosi 2,6 mln złotych. W 19 ligowych meczach zdobył 14 bramek i 5 asyst dla mnie. Wynik naprawdę dobry, jak na Bristol Rovers i ich dostępny fundusz.

Fundusze to jakaś tragedia, niestety, w połowie grudnia kasa klubu świeci pustkami. Na koncie notowany jest ponad milion złotowy dług... A byłby większy gdyby nie kilka premii jakie wywalczyłem. O tym niżej.

W lidze po 22 meczach bilans jest następujący 8-3-11 (Z-R-P), a więc dorobek punktowy w liczbie 27 oczek pozwala mi obecnie zając 15 lokatę w tabeli. Nie jest źle, jednak walka o utrzymanie trwa, a miejsce "premiowane" spadkiem ma zaledwie 6 oczek mniej niż mój Bristol Rovers więc muszę zdobyć w najbliższych meczach punktów dość dużo. Niestety słaba kadra sprawia, że zawodnicy nie dają rady w lidze, dość przeciętna pomoc szczególnie... Potrzeba mi wzmocnień na najbliższy sezon, oby znalazła się na to kasa.

EFL Cup: odpadłem w 2 rundzie po porażce 0-3 z Brimngham, wcześniej wyrzuciłem za burtę Reading.

Checkatrade Trophy: obecnie jestem w trzeciej rundzie grupy południowej, świetny wynik jak dla mnie, a może być jeszcze lepiej. Dzięki premiom itd. z tych rozgrywek do kasy klubowej wpłynęło w tym sezonie +254 tysiące zł.

Puchar Anglii: Nadal jestem w grze, w trzeciej rundzie. Przychody jakie zapewniłem wynikami to aż 246 tysięcy złotych z praw do transmisji oraz 228 tysięcy złotych z premii za awans. Łącznie więc zapewniłem zysk ponad 470 tysięcy złotych.

Sumując 254 tysiące z Checkatrade Trophy i 470 tysięcy z Pucharu Anglii łączny mój zysk dla klubu to ponad 720 tysięcy złotych... Aż strach myśleć że gdyby nie ta kasa to już dziura w budżecie nie byłaby milionowa, a ponad 1,7 miliona zł... Plusem jest to że nadal gram w tych Pucharach co zapewniają kasę i może uda mi się coś jeszcze wywalczyć do kasy klubowej.

Co do transferów - sprowadziłem do klubu za darmo piłkarza Omar Santana. 25 letni Hiszpan, który kosztuje mnie pensję dużą jak na Bristol Rovers bo 13 tysięcy złotych tygodniowo. Bałem się, że będzie nie wypałem, ale spisuje się dobrze, nawet bardzo dobrze. Gdyby nie kontuzja, mogłoby być jeszcze lepiej. Zagrał w lidze i pucharach łącznie 20 meczy, zdobywając 6 bramek i 3 asysty, wynik nie imponujący ale to zawodnik środka pola który radzi sobie świetnie. Szczególnie ze słabszymi przeciwnikami, choć nie tylko. Średnia jego ocena to 6,96 więc prawie magiczną "7.00" przekroczył, niema co narzekać jak za darmo to piłkarz bardzo dobry.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2017 15:32    #19
Tak-Harrison patrząc na wskaźniki wygląda ok ale u mnie gra jak skończony żłób-nic jeszcze nie strzelił i w ogóle tak jakby grał bez zaangażowania.
Ja zrobiłem tak-wypożyczyłem:
Krystiana Bielika z Arsenalu ( O lub DP)
Kierana Dowella z Evertonu (OP)-polecam bo w Bristol na tej pozycji jest tragedia.
Tylera Robertsa z West Bromu(N)- i jest to strzał w dziesiątkę ! Każdy mecz=jego gol!
Olivera Mcburnie ze Swansea (N-potrzebny był mi ktoś do robienia zadymy pod bramką przeciwnika,jakiś defensywny napastnik/odgrywający)
Natomiast z wolnego transferu dało mi się namówić na kontrakt Jacka Redshawa (N) który ma drybling na poziomie 17 ale jakoś go póki co nie wykorzystuje-zauważyłem że często zamiast iść do przodu to...podaje do tyłu,akcja zwalnia i nic z niej nie wynika.
Aha-wszystkie ww wypożyczenia są DARMOWE!! Więc polecam podwójnie :)

 Dashe Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2017 16:17    #20
Zwolay, dzięki za odpowiedź. Przypatrzę się Twoim wypożyczeniom, może sam z któregoś skorzystam. Szczególnie wydaje mi się, że zainteresuje się napastnikiem.

Choć Ellis Harrison gra u mnie bardzo dobrze to... Niestety wystawiam go bo nie mam nikogo lepszego na tej pozycji. Ale nienawidzę graczy samolubnych dlatego też gdy nadarzy się odpowiednia okazja, Walijczyk zmieni swoje barwy, a za dochód z jego sprzedaży kupię napastnika jakiego potrzebuje - typowy kat kończący 90% sytuacji, dość wysoki i szybki oraz na pewno bez cechy "samolubny". To mi wystarczy.

Jeśli Harrisonowi uda się utrzymać obecną formę to być może zostanie królem strzelców w lidze, a wtedy jego wycena byłaby sądzę około 3,5 miliona złotych. Za 4 miliony jakby poszedł to byłoby chyba całkiem świetnie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.