FM16 match plans w instant result bardzo proszę o pomoc, pilna sprawa.

 trybet Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2017
Skąd: polska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2017, 16:21    Pytanie
Cześć kochani. Grałem sobie kiedyś w FM16 łatka 16.3.0 później o nim zapomniałem i jakiś czas temu go "odkopałem", no i do rzeczy. O co mi chodzi ? Chodzi mi o to, że kiedy chcę zrobić "instant result" meczu na skinie Virtex16 2.2 to kiedy wybieram "plany meczowe", rozwijam to nie mam tych planów meczowych, wiem, że niedawno było tam takie coś jak "szarża w końcówce", "szybkowar" itd. Próbowałem już odświerzyć skina, wgrać innego z "instant result" wyczyściłem bufor odświeżyłem wszystko zrobiłem jak trzeba no ale nie wróciły te plany. Kiedy wchodzę do dokumenty/sports interactive/football manager 2016 to folder "match plans" jest pusty, no i mam podejrzenia graniczące z pewnością, że tutaj tkwi sęk. Nie wiem czy czasami ręcznie tego nie usunąłem jakiś czas temu jak robiłem porządki z taktykami albo przy czyszczeniu kompa ze śmieci się nie usunęło, mniejsza o to w jaki sposób znikło, po prostu nie ma i chciałbym kogoś poprosić o pomoc jak to zrobić żeby wróciło albo skąd pobrać bo szukałem z godzinę w necie i nie mogłem nic znaleźć. Jeżeli ktoś mógłby mi to jakoś podrzucić byłbym wdzięczny, proszę o odpowiedź, mam nadzieję, że ktoś jeszcze gra w FM16 :). PS. Specjalnie po to założyłem tutaj konto, więc jeżeli nieodpowiedni dział proszę admina/moda o przeniesienie do odpowiedniego. Pozdrawiam i czekam na odzew Peace

 trybet Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2017
Skąd: polska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2017 19:20    #1
I taka sprawa jeszcze, wgrałem wcześniejszego sejwa miałem jakiegoś z zeszłego sezonu i widzę, że tam są te plany meczowe hmmm.. to już nie wiem o co w tym chodzi.. miał ktoś może kiedyś podobnie ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.