FM 17 --- wyszukiwanie 'dojnych krów'

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2017, 17:50    #1
Witam wszystkich.

Dopiero co zaczynam swoją przygodę z serią FM (niegdyś trochę pograłem w ogarniętego błędami CM6 <nie ma to jak grać w LM i LE jednocześnie :D>, jednak to już wieki minęły od tamtego czasu).
Jako, że ciężko o większe fundusze przy prowadzeniu polskich klubów (osobiście wybrałem Lechię - w końcu z Gdańska pochodzę :) ) to na potęgę organizuję sobie wyjazdowe sparingi z 'dochodowymi' rywalami.
Przez pierwsze dwa sezony wybierałem spośród tych zespołów, które mi gra podpowiadała na dany dzień.
I w ten sposób dosyć przypadkiem trafiłem na bardzo przyjemny klub.

W momencie w którym takie kluby jak np. Ajax oferują mi 130'000 funtów za sparing, tak ów zespolik oferuje mi (bagatela) 300'000 funtów.
Oczywiście kwoty te są zależne od reputacji prowadzonego przez nas klubu. Klubem tym jest Marokańska "Raja Cassablanca" (która nie rozgrywa żadnych meczy - więc się zgadza na niemalże każdy termin przeze mnie wybrany).
Niestety, trzeba mieć odpowiednio wysoką reputację, aby zarząd klubu zgodził się na tak daleką podróż ( 'świeża Lechia' nie może mieć sparingu z marokańczykami). Jednak już po dwóch sezonach (2x mistrzoswo kraju + ćwierćfinał LM) wystarczyło mi, aby móc z nimi grać sparingi.

Tak więc, chciałbym się Was zapytać - czy macie jakieś inne 'dojne krowy', dzięki którym klub mógłbym w dosyć łatwy sposób zabezpieczyć swoją sytuację finansową na poczet galopujących pensji nowych zawodników?

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 14.05.2017, 17:54

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
1
16.05.2017 23:49    #2
Hmmm.

Brak odpowiedzi ma oznaczać, że czytający posta albo nie wybierają sparing partnerów innych niż tych 'podpowiedzianych' przez grę albo nie mają żadnych 'dojnych krów' ?

Jeżeli tak, to trochę szkoda.

Jeszcze jedna rzecz odnośnie klubu Raja Cassablanca --- 'goły Real' (czyli na dzień rozpoczęcia gry) za mecz wyjazdowy z nimi inkasuje 1.5 mln funtów (gdzie mecze z innymi dają nie więcej jak 0.8 mln funtów).
Mam nadzieję, że pomogłem (chociaż sam szukałem tutaj pomocy :D).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.