Asystent prowadzi sparing

 Marian B Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2017, 06:50    Pytanie
Dlaczego asystent podczas sparingów korzysta z zawodników z poza kadry 1 zespołu zamiast ogrywać pierwszy skład?

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2017 08:19    #1
podbijam,bo mam ten sam problem

 Desiigner Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2017 16:43    #2
a to jest twoj pierwszy klub wiem ze na poczatku gry gdy zaczyna grac masz spotkanie z prezesem i asystentem i tam mozna mu dac proawdzic mu te spotkania i raczej on sobie dobiera tych zawodnikow choc to tez zalezy od asystenta

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2017 17:23    #3
Możesz ustawić sam skład i nakazać rozegrać sparing asystentowi który nie powinien zmienić Twojego wyboru.

 Marian B Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2017 12:11    #4
To nie był pierwszy mecz. Jak są sparingi celowo nie mam ustalonego składu bo chcę aby asystent korzystał przede wszystkim z zawodników nie przygotowanych, zakładam że będzie rotował i to robi ale dlaczego korzysta z zawodników z poza kadry 1 zespołu? Dodam, że liczebność kadry duża.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.