Zmiana rywali

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2017, 21:40    #1
Szczerze mówiąc pojęcia nie mam czy to odpowiedni dział, czy nie powinno to być gdzieś w suflerze, ale tam też nie bardzo wiem do jakiego działu, bo nie jest to raczej typowy problem. Właściwie to właściwie nie tyle problem, co ciekawość.
Otóż właśnie ze zdziwieniem odkryłem po już ładnych kilku sezonach w Pogoni Szczecin, że nieco zmienili mi się rywale. Tak wyglądają rywale Pogoni na początku (nie chciało mi się specjalnie robić nowej rozgrywki, ale po dacie widać że nie bardzo był czas by zaszły jakieś większe zmiany w stosunku do stanu ze startu rozgrywki): https://gyazo(...)b8817461 Tak zaś wygląda to po kilku latach spędzonych przeze mnie w Szczecinie: https://gyazo(...)6ecd0e91
Przyznam, że do tej pory nie wiedziałem że jakiekolwiek zmiany w kategorii "rywale" są możliwe. To co widać na powyższych ss nie jest efektem użycia jakichkolwiek edytorów, nawet żadnych nie posiadam i nigdy nie posiadałem. Legia stała się sportowym rywalem Pogoni w mojej opinii przez to, że najpierw Legia dominowała w naszym kraju, ale od kilku lat to my zgarniamy wszystko co się da. Teraz kiedy wiem, że mechaniki odpowiedzialne za zmiany naszych rywali są możliwe, zastanawiam się czy wiadomo o tym coś więcej. W jakich dokładnie okolicznościach stajemy się rywalami, czy działa to w obie strony, czyli po jakimś czasie czy jakiś wydarzeniach (np. nasz rywal spada w kilka sezonów z ekstraklasy do okręgówki) możemy stracić rywala? Czy jeśli Drukarz Warszawa awansuje do ekstraklasy to Legia (a po drodze i Polonia) stanie się ich lokalnym rywalem? Albo jakimkolwiek? Czy jeśli miałbym syndrom Arsenalu i przez kilka sezonów z rzędu trafiał w LM na ten sam klub w fazie pucharowej, np. Bayern, to Bayern stałby się moim rywalem? Jeśli ktoś wie coś o tej mechanice będę wdzięczny za informację, gdyż zwyczajnie mnie to ciekawi :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.