Za łatwy FM

 patpul Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2010
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2017 08:03    #11
[czypsy, chrupky, fotel, Janusz giercowania w efema]
Ja to gram losowo, więc mam losowe wyniki i bawię się dobrze. Nie dotarłem wyżej, niż Tercera Division w Hiszpanii. Nie mam bólu dupy, że przegrywam. Gra mi się zajebiście, najlepiej od FM11. Ta wersja gry sprawia mi przyjemność. Sorry, że upośledzone, krótkie zdania. Nic nie wnosi do tematu. Dla mnie trudna, jak każda poprzednia, w którą grałem. Niemniej - przyjemna. Jakby było inaczej, rzuciłbym w kąt i tyle. Pozdroszesset dla kumatych, joł ziąki, i te sprawy:)

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2017 21:35    #12
@patpul
Bo gra jest po to aby cieszyła i nie rozumiem ludzi, którzy tak mega przeżywają porażki w FM-ie :D Btw. Dzisiejszy mecz Legii z Ruchem idealnie przedstawił rozkminy niektórych, że FM jest nierealny bo "mam mega przewagę w posiadaniu piłki, strzelam a i tak przegrywam. W takim razie co ma powiedzieć Magiera, którego Legia w momencie wyniku 0:1 miała posiadanie piłki 78% a Ruch 22%. Jest jeszcze sytuacja z wczorajszym Pucharem Anglii w którym 5 ligowy klub awansował bodajże do ćwierćfinału ogrywając faworyta i to jest odpowiedź na pytania niektórych graczy FM-a, którzy mimo serii wygranych w lidze potrafią odpaść z "ogórkami" z pucharów.

FM idealnie obrazuje wszelkie sytuacje, które zdarzają sie w realnej piłce i narzekania na grywalność są jak dla mnie bez sensu.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.