Reputacja

 wojtek78555 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017, 22:38    Pytanie
Mam pytanie odnośnie reputacji FM 2011. Jak mogę zwiększyć reputację swojego klubu ? Stworzyłem swój własny klub w edytorze i zrobiłem reputację 1 ale chce się dowiedzieć w jaki sposób w przyszłości mi ta reputacja się zwiększy . Proszę o pomoc !

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 22:49    #1
Reputacja powinna się zwiększać samoczynnie wraz z sukcesami Twojej drużyny. Mam tu na myśli awanse w lidze, zdobyte puchary i mistrzostwa, ewentualnie transfer jakiegoś wybitnego zawodnika do klubu. Jest to proces długotrwały i nie ma co liczyć na szybki wzrost reputacji.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 22:53    #2
Reputacja podnosi się z biegiem czasu. Kluczowym czynnikiem w tym przypadku jest zdobywanie trofeów - wygrywanie ligi, awanse na wyższe szczeble rozgrywkowe, postawa w pucharach kontynentalnych, zdobywanie pucharów krajowych czy tzw. Pucharów Sołtysa. Innymi czynnikami, które mogą w mniejszym stopniu odgrywać rolę jest podnoszenie poziomu bazy szkoleniowej i ściąganie zawodników z wyższą reputacją. Według moich przypuszczeń minimalnym czynnikiem powinny być rezultaty w pojedynczych spotkaniach czy zdobywanie indywidualnych nagród przez zawodników, powołania do kadr narodowych (te zwiększają rep. zawodnika, czyli automatycznie rep. klubu).

Użytkownik uznał post za pomocny

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 wojtek78555 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2017 19:33    #3
Dzięki za pomoc :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.