Jak Zachęcić się do gry w football manager 2017???

 nadallo Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2011
Skąd: Kentucky
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2016, 16:27    #1
Jak Zachęcić się do gry w football manager 2017???

 josiu Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2016 16:38    #2
To do tego trzeba zachęty? Ja mam problem jak się zniechęcić. Wróciłem do gry ostatnio grając w CM 01/02 i choć oczywiście nie jest to już ta sama magia, to tak się wkrecilem, że wszędzie myślę o nastepnym meczu, przeciwniku, transferach. itp. .Zaznaczam,że mam 3 dychy na karku i żonę, która uważa mnie już za całkiem nienormalnego. Bo to,że od lat ogladam NBA będąc fanem jednej z najsłabszych drużyn jeszcze jakoś rozumie. Ale patrzenia się w biegające chłopki i tabelki już nie potrafi ogarnąć heheh.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.12.2016 o godz. 16:42

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2016 16:48    #3
Właśnie w CM jest cała miodność tej gry.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 00:31    #4
do gry, czy do zakupu, bo nie bardzo rozumiem pytanie... Ja grałem do tej pory w FM12 i nie miałem zamiaru zmieniać. Co roku czytałem recenzje, a potem opinie użytkowników o kolejnych odsłonach gry i ani jedne ani drugie nie przekonały mnie do kupna. Aż do momentu gdy zacząłem czytać o FM17. Kupiłem i gram. Koniec :p

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.