Taktyka pełna kontrola by The Reckonist

 Eltri Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2016, 19:20    #1
Koledzy i Koleżanki:-)
Polecam gotową taktykę autorstwa "The Reckonist". Czterech obrońców, trzech pomocników, ofensywny pomocnik i dwóch napastników.
Zaletą jest to, że pozycje są w miarę uniwersalne, piłkarzy jest wielu na potrzebne pozycje.
Do tego mecze są pod kontrolą, zobaczycie jak obrona jest rozklepywana przed autobusem przeciwnika prostopadłymi podaniami.
Ja Wisłą sprzedałem Ondrasika, Mączyńskiego, Węgierskiego obrońcę, Sadloka i innych doświadczonych z dużymi pensjami a przeniosłem z rezerw i U18 młodziaków jak Jaworskiego, Banasika, Porębskiego, Ptaka i mu podobnych, po 12 spotkaniach jestem tuż za liderem Lechem. W Pucharze z Legią przegrałem w dogrywce, ale w lidze pokonałem ich 2:0:-)
Naprawdę polecam.
Dodatkowo udostępniam Wam plik:
https(...)914.html

 Eltri Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2016 19:11    #2
No i 2 miejsce w lidze za Lechem. Taktyka naprawdę ciekawa, akcje bramkowe w większości środkiem pola. Czasami możecie wygrać 0:6 by zaraz przegrać 0:4. Ale ogólnie polecam wypróbować.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.