Zmieniono mi ligę, w której gra klub! (III liga Polska, mod)

 Kamilos304xPL Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2016
Skąd: JG
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016, 00:39    Pytanie
Witam ma problem, mianowicie jakimś niesamowitym cudem zmieniono mi ligę w której gra mój klub. Gram Karkonoszami Jelenia Góra na modzie "FM Revolution Polska Liga Update" w wersji 1.02. Coś takiego nastało po pierwszym sezonie co ciekawe jak wczytam np. stary save w którym ma zaraz rozegrać mecz ligowy w właśnie tym pierwszym sezonie to i tak mimo że najbliższy mecz jest z zespołem z właściwej ligi to sama tabela jest z ligi innej. Chwilę przed rozpoczęciem sezonu 2 jednak mam normalnie do rozegrania mecze w innej lidze.
Nie wiem jak to naprawić i czy jest to jakiś powszechny błąd, gram bowiem w FM'a od niedawna.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 00:47    #1
Z jakiej ligi na jaką? Jeśli tylko grupy, to jest to normalne przy naszym dodatku. Na przyszłość nie używaj capslocka i wykrzykników przy zakładaniu tematu.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Kamilos304xPL Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2016
Skąd: JG
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 11:43    #2
Z dolnośląsko-lubuskiej na lubelsko-podkarpacka. Mogę to jakoś ręczenie zmienić czy już nic z tym nie zrobię?

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 12:06    #3
Niestety nic nie da się z tym zrobić. Kluby z ligach bardzo sie mieszają i nie trzymają się swoich przydziałów z powodu miejsc w ligach.
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 cypek Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2002
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 12:59    #4
Ja gram małym klubem z południa województwa śląskiego. Zacząłem w lidze okręgowej, na starcie w prawidłowej grupie śląskiej. Jednym punktem przegrałem awans, i w kolejnym nagle znalazłem się w grupie częstochowskiej. Po wywalczeniu z niej awansu trafiłem do prawidłowej trzeciej ligi śląskiej. Po przegraniu baraży o awans, kolejny sezon zacząłem w grupie lubelsko-podkarpackiej i... miałem tam za rywali kluby z prawie całej Polski, bo był w niej klub z dolnośląskiego, zachodniopomorskiego, opolskiego i chyba ze cztery oprócz mnie ze śląskiego. Na szczęście przebiłem się do centralnej ligi drugiej, i odtąd już nie ma tego problemu. Ale faktycznie to mieszanie lig na początku bardzo irytowało...

 Kamilos304xPL Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2016
Skąd: JG
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 13:59    #5
Ja też przegrałem mistrza jednym punktem i mnie przeniosło :/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.