Parametry wyszukiwania piłkarzy bez klubu

 wilq1993 Partyzant

Postów: 260
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2007
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016, 16:43    Pytanie
Siemano !
Poradzi ktoś jak zawęzić pole wyszukiwania wartościowych piłkarzy bez klubu? Jakie filtry warto nałożyć by z masy piłkarzy bez klubu wyłonić tych z najlepszymi umiejętnościami, tak by nie przeglądać każdego z osobna tylko wyłonić top 100 np?
Czas to pieniądz a ja nie jestem zegarmistrzem

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2016 22:37    #1
Podstawowe są dla mnie zawsze: determinacja, pracowitość, wytrzymałość. Do tych 3 dodaje te, które są kluczowe na danej pozycji OPŚ - drybling, podanie, technika, kreatywność, OŚ - gra głową, krycie, odbiór, siła, NŚ - wykańczanie akcji, opanowanie, gra bez piłki itd. itd. itd. Staram się nie ustawiać więcej jak 6 atrybutów, bo często bywa tak, że będzie zawodnik z dryblingiem 9, a podaniem i kreatywnością 13 i będzie doskonałym rozgrywającym ;)

Gra zawsze podpowiada kluczowe atrybuty, więc próbuj, szukaj, skautuj ;)

 wiecu Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2016 10:23    #2
możesz dodać też występy w reprezentacji min. 1, albo reputacja na świecie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.