Zakupy w Steam

 cypek Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2002
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.10.2016, 23:07    Pytanie
Kupiłem w Sklepie Steam dwie opcje:
1) Zarząd zgodzi się na budowę nowego stadionu (to dlatego, że wypełniam od dwóch sezonów stadion maksymalnie rozbudowany, choć niewielki, już do niemal 100 procent, a mimo to zarząd nie chce się na to zgodzić).
2) Po wybraniu mojego zawodnika na gracza sezonu, atrybuty moich piłkarzy staną się niewidoczne dla menadżerów (to dlatego, że zaczynam mnie to wkurzyć i robić się strasznie nierealne, że po dwóch moich juniorów, wychowanków, powoływanych do reprezentacji Polski u-19 notorycznie zgłaszają się jakieś Reale czy inne Barcelony).
Tylko po wykupieniu tych opcji:
1) Zarząd konsekwentnie nie zgadza się na moją prośbę o nowy stadion.
2) Mimo wybrania mojego piłkarza faktycznie graczem sezonu (ale nie w Ekstraklasie, ale w pierwszej lidze - w tym sezonie wywalczyłem awans) nie zauważam by coś się zmieniło z atrybutami, i w przerwie letniej nadal mam codziennie kilkadziesiąt ofert od czołowych klubów świata i bunty w szatni.
I tu pojawia się pytanie, co powinienem zrobić by faktycznie to zadziało? W końcu wydałem na to kasę!
Gdzieś trzeba specjalnie kliknąć? Bo nigdzie nie wiedzę takiej opcji...

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
17.10.2016 00:15    #1
A one nie są tylko do FM Touch?
twitter.com/Ceyvol

 cypek Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2002
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.10.2016 11:24    #2
Dobre pytanie, nie mam pojęcia, w każdym razie z momencie, gdy to kupowałem nigdzie nie było takiej informacji...

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
1
17.10.2016 12:43    #3
No pewnie, że nie było...



// Edytowano 3 razy, ostatni raz 17.10.2016 o godz. 12:44

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 cypek Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2002
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.10.2016 22:21    #4
Może faktycznie było, kupowałem to kilka tygodni temu, nie mając pojęcia co to w ogóle jest FM Touch, więc może na tę informację zwyczajnie uwagi nie zwróciłem. Teraz jednak gdy przeglądam zakupione rzeczy, to w ich opisie nic o FM Touch nie ma, jest tylko napisane, że "Aktywowano jako część: Football Manager 2016 Retail (ROW)" (ale co to oznacza "Retail (ROW)" też w tej chwili pojęcia najmniejszego nie mam...

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.10.2016 23:29    #5
To jest oznaczenie regionalne twojej gry w Steam i nie ma nic do rzeczy. FM Touch to część całego FM-a.
twitter.com/Ceyvol

 bini Partyzant

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.10.2016 13:28    #6
Krótko i na temat - dodatki które zakupiłeś działają TYLKO I WYŁĄCZNIE w trybie FM Touch. Jeśli grasz w pełnym trybie, to nie będą one w nim dostępne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.