Wcztaj gre

 Illes Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2016, 02:25    Pytanie
Od wczoraj mam problem z moim FM, mianowicie chodzi oto ze po normalnym włączeniu, gra nie wczytuje zadnej zapisanej gry, wszystkie pozostale opcje działają prawidłowo, mogę rozpocząć nową gre, gdy ją rozpocznę i zapiszę, to nie mogę jednak do niej wrócić. Mieliście kiedyś taki problem, gra zaczyna wczytywać grę, u góry pojawia się pasek ale zaraz na początku się zatrzymuje i dalej nie idzie, nie wyświetla się zaden błąd czy coś, ale po prostu nie idzie dalej. Pliki zweryfikowałem, wszystko działa ok, reinstalka nic nie daje, podobnie jak całkowite usuniecie gry i ponowna instalacja.Nie mam pojęcia co to może być, proszę o pomoc jeśli macie jakiś pomysł.

 Illes Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2016 13:07    #1
problem nadal nierozwiązany, nie mam już żadnych pomysłów, reinstalki nie pomagają, nawet goły FM bez dodatki na nowo zainstalowany, w momencie gdy chce wczytać grę to robi się to samo, pojawia się u góry pasek ładowania i zatrzymuje nagle, dalej nie rusza, dziś zostawiłem na całą noc taki stan i rano dalej w tym samym miejscu, dodać wypada jeszcze że wcześniej przez dwa tygodnie, bo tyle posiadam grę, oczywiście chodziło i działało prawidłowo. Cała przypadłość z kolei wydarzyła się po tym jak gra była włączona i doszło do nagłego wyłączenia całego komputera, chwilowy brak prądu, od tamtego czasu nie działa zapis wczytywania. Naprawdę nikt nie ma żadnych pomysłów? Nie ma to jak napalić się na grę, kupić ją po czym nie można się z niej cieszyć i korzystać, pozostaje mi chyba ciągłe włączenie komputera, tak ażeby nie musieć korzystać z zapisu;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.