Pomoc w treningu

 boniunio Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2016, 14:41    Pytanie
Witam. Po kilku latach nieobecności z serią FM i zatrzymaniu się na wersji FM12 mam teraz problem z treningiem ponieważ kompletnie różni się od tamtych wersji i nie wiem co do czego. W FM12 głównie tworzyłem własne treningi i przypisywałem do danego treningu np. ofensywnego piłkarzy a w 16 nie widzę takiej opcji oraz czy w FM16 można tylko ustawiać tygodniowe treningi a nie dzinne?
Z góry dzięki za pomoc

PS. Może ma ktoś link do poradnika FM16 w pdf :-)

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2016 17:14    #1
Tu masz bardzo fajny poradnik Kassiego z FMtube : https://www.youtu(...)-Xv0ppU, kolejne częsci myslę, że ogarniesz.
W kwestii treningu - masz trening zespołowy oraz indywidualny. W indywidualnym nie masz przedziałów czasowych. W zespołowym jesteś w stanie określić dany typ treningu. Ja np. trening indywidualny zlecam asystentowi, oczywiście jeżeli ma wysokie atrybuty.

 boniunio Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2016 19:12    #2
A jest możliwość w danym tygodniu ustawić np 2dni treningu ofensywnego 2dni defensywnego i 1 zgranie zespołu czy tylko tygodniowe treningi?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2016 19:52    #3
Nie ma takiej możliwości. Spójrz na ekran treningu zespołowego.

 boniunio Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2016 08:39    #4
To powiem szczerze że spieprzyli jak dla mnie trening w FM bo to bez sensu cały tydzień trenować to samo. A z tego co pamiętam w FM12 był możliwość nawet ustawienia treningu porannego i popołudniowego

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.