Polska liga się zawiesiła

 Hageon Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2016, 23:03    Pytanie
Witam, czy miał ktoś podobny problem odnośnie polskiej ligi, a mianowicie chodzi mi o to, że w sezonie 2033/34 polska liga się zawiesiła tj. zamiast rozpocząć się nowy sezon itp. pozostaje tylko tabela końcowa z ostatniego sezonu, w kalendarzach polskich klubów brak meczów polskiej ligi.
Może wie ktoś jak rozwiązać powyższy problem ?

 pavelj Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2016 16:51    #1
Miałem podobnie. Wynika to zapewne z błędu uaktualnienie składów. Na którym uaktualnieniu grałeś?

O ile się interesowałem (był podobny temat) save to wywalenia.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Hageon Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2016 19:01    #2
Korzystam z FM Revolution Polska Liga Update 1.2 i tak właśnie myślałem, że to może być przyczyna, ponieważ inne ligi działają w porządku.
Na szczęście nie gram polską ligą i jakoś przeboleje (chyba) :)

 koliba92 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: WWA/LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
21.09.2016 20:29    #3
znam to, save nie jest do wywalenia, wydaję mi się (nie pamiętam czy to u mnie zadziałało, za dużo save'ów na raz), że wystarczy wyłączyć kraj (dodaj/usuń ligę) lub niższe ligi na jeden sezon. Miałem podobnie na własnej bazie, grając samą najwyższą ligą było ok, niższe coś mąciły, ale wyłączając niższe w późniejszych sezonach ekstraklasa hulała normalnie. Jak mówiłem, nie wiem, czy to zadziała do odzyskania niższych lig (u mnie to wynikało z problemów z awansami/spadkami na 4-5 poziomie)

 Hageon Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2016 22:03    #4
Wracając do tematu chciałbym tylko napisać, że usunięcie polskiej ligi niestety nic nie daje, ponieważ w ogólnie nie chce się ona usunąć :)
Więc pozostaję gra bez naszej pięknej ligi :)
Dziękuję za pomoc.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.