Budżet po sezonie

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2016, 20:09    Pytanie
Włączyłem sobie karierę z Custom Start Date z sortitoutsi, wyznaczając za start gry datę po zakończeniu zimowego okienka. Dzięki dodatkowi mam możliwość rozpoczęcia pracy w trakcie sezonu, wraz z rzeczywistymi wynikami wybranego zespołu. Zacząłem więc grać LFC i udało mi się zakończyć sezon na 4 miejscu, oraz awansować do finału EL. W trakcie sezonu zakontraktowałem kliku trenerów/scoutów, podpisałem dwa kontrakty na prawie Bosmana, oraz kupiłem Durma z BVB za 15 mln E. Przed ostatnią kolejką miałem ok. 2 mln E budżetu transferowego. Po ostatnim meczu otrzymałem wiadomość, ze zarząd ustalił wstępny budżet na nowy sezon na poziomie... 187 mln E Oczy Nie narzekam, może sprowadzę Suareza z powrotem na Anfield, ale mimo wszystko to dość dziwne. Zauważyłem że w finansach klubu nie ma problemów i nie jest to "życie nad stan", a w poprzednim sejwie w prognozach faktycznie widniała kwota 189 mln E, ale jednak tak duży wzrost mnie dziwi. 60-70 mln by mnie nie zdziwiło, ale 187?

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2016 20:30    #1
EDIT: wczytałem wcześniejszy save i poszedłem na urlop. Zrobiłem tak klika razy i co ciekawe informacja o nowym budżecie pojawia się tylko w przypadku zakończenia sezonu na 4 miejscu (eliminacje LM); jeśli kończę na 5 nie ma mowy o budżecie, a prognozy pokazują już 99 mln E.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.