Co z ta Polonią Warszawa?

 Muszkinek Wróg ludu

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2016
Poziom ostrzeżeń: 3
0
02.09.2016, 10:21    #1
Mam pytanie które mnie nurtuje i może ktoś mi odpowie na moje pytanie: gram na pierwszym możliwym patchu i mam takie zapytanie, bo w grze są Widzew, ŁKS i Polonia - Widzew i ŁKS maja zaznaczone, że grają w 3. Lidze czyli maja seniorów natomiast Polonia ma że gra niby w lidze juniorskiej dokładnie np. "Polska U-18 Gr.2"... I teraz mam takie pytanie, czy ta Polonia ma seniorską drużynę i za X lat jest możliwość aby awansowała do grywalnej 1.Ligi? Bardzo proszę o odpowiedz.

 Sidorf Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2009
Skąd: Tuszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2016 15:14    #2
1. Dlaczego na pierwszym, a nie najnowszym?
2. Polecam ten dodatek: http://www.cmrev(...)1_2.html

 Muszkinek Wróg ludu

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2016
Poziom ostrzeżeń: 3
0
03.09.2016 14:49    #3
Okej ale ten dodatek jest kompatybilny z łatka 16.3.0. a ja jej nie mam:/ Pobrałem niby z jakiego źródła, chciałem wgrać i FM nie chciał mi się włączyć:/ Więc jeśli jak ktoś mógłby mi pomóż w tym temacie to będę wdzięczny. A co z tą Polonią w końcu?

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
1
03.09.2016 14:56    #4
Łatki pobiera Steam automatycznie jak masz oryginalną grę. Ty takowej nie posiadasz, więc jedyną pomocą jaką mogę udzielić to ban.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.09.2016 o godz. 15:25

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.