crash dump przy starcie

 marcinkol82 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2007
Skąd: Koluszki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2016, 09:52    Pytanie
Witam,
mam problem. Przesiadłem się na nowego laptopa Lenovo Y50-70 i za nic nie mogę uruchomić fm'a. Od razu crush dump. Mam wersje od 2014 do 2016 i w każdej to samo. gdzieś czytałem, że to problem z NVIDIĄ, bo są dwie karty (intel HD). Wszystkie sterowniki aktualne. Ale na której by nie uruchamiać jest to samo. Wszystkie inne gry chodzą bez zarzutu, tylko fm sie nie uruchamia. Próbowałem przeinstalować, scalanie plików, bez żadnych dodatków i dalej sie nie uruchamia. Na laptopie brata to samo (też NVIDIA) Jakieś sugestie?

Moja specyfikacja: Lenovo Y50-70 Intel Core i7-4720HQ 2.6 GHz NVIDIA, GeForce GTX 960M - 4096 MB, rdzeń: 1097 MHz, pamięć: 1253 MHz, GDDR5 (Samsung), ForceWare 345.05, Nvidia Optimus, Intel HD Graphics 4600, 8 MB RAM DDR3

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.