Limit obcokrajowców, SM i te sprawy...

 adamson Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.06.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2016, 22:43    #1
Czołem FM-owi bracia!
Zabrałem się za grę w lidze San Marino zespołem La Fiorita. Plany są bardzo ambitne, zapisanie się złotymi zgłoskami w footballu w tym malutkim kraju to mój główny cel. Ogólnie jestem pasjonatem gry małymi klubami, jednak na tak niski poziom jeszcze nigdy nie zjechałem. Tu pojawiają się moje wątpliwości czy osiągnięcie, tego co możliwe tylko w grze - sukcesów na europejskim podwórku jest w ogóle możliwe. Problemem wydaje się po pierwsze status klubu (amatorski). Pytam tu graczy, którzy grywali już klubem z takim statusem - ile zajmuje czasu przejście na półzawodowstwo? Czy jedynym wyznacznikiem jest stan portfela mojego bossa, czy może wynik sportowy liczy się najbardziej? Co więc mam uczynić, aby półzawodowcem zostać?
Dalej pojawia się następny problem, a więc limit obcokrajowców. W San Marino wynosi on 6 cudzoziemców w składzie zgłoszonym do rozgrywek. To oznacza, że moja drużyna w dalekiej przyszłości musiałaby składać się w głównej mierze zawodnikach szkolonych w klubie, a jak wiadomo do tego potrzebuję bardzo dobrej sekcji młodzieżowej. Czy istnieje więc możliwość zmiany reguł ligi (bo podejrzewam, że władze ligi w prawdziwej piłce z pewnością poszłyby mi na rękę w przypadku gry w pucharach Lol2 )?
No i na koniec oczywiście czekam na wasze historie związane z podobnymi klubikami.
PS. Wszystko co napisałem zakładam hipotetycznie, ponieważ szanse, że kiedykolwiek osiągnę 2 czy 3 rundę eliminacji LM/LE są znikome, jednakowoż taki cel sobie stawiam przychodząc do tego klubu i chcę uniknąć błędów, które kiedyś tam mogą mieć ogromne znaczenie :)

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2016 12:51    #2
W lidze graj owymi 6 obcokrajowcami a w eliminacjach do LE czy LM możesz wystawić pełna 11 obcokrajowców bo zasady krajowe a zasady europejskie się różnią. Gorzej z ograniem takiego zespołu bo gry w rezerwach czy w sparingach niezadowoli pewnie niektórych obcokrajowców, którzy w klubie są Tylko po to aby grać w eliminacjach do rozgrywek europejskich.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.