FM 2015 Iron Summer Update 06.08.2016

 lzlt4c Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
1
07.08.2016, 16:31    #1
Siemka,

Coś dla wszystkich, którzy "zakochali się" w Football Manager 2015 tak mocno, że korzystają z niego do dziś omijając szerokim łukiem nowszą edycję. Letnia aktualizacja bazy danych bazująca na... aktualizacji LFC Marshall stworzona przez niejakiego Irona z fm-base.co.uk ku mojemu zaskoczeniu Iron okazał się być Polakiem i zapowiedział już, że będzie wykonywał kolejne updaty. Do najnowszego pliku dołożyłem od siebie aktualizację Lotto Ekstraklasy, najprostsze rzeczy typu awanse/spadki plus drobne aktualizacje składów typu Moulin, Langil i Vadis w Legii czy też Majewski, Makuszewski w Lechu, przy okazji wrzuciłem Adriana Mierzejewskiego na wolny transfer. Z racji sporych transferów gotówkowych (Linetty, Kapustka, Duda) zaktualizowałem też budżety transferowe i zwiększyłem budżety płacowe. Te które były do tej pory wydawały mi się bowiem mało "realistyczne". Oczywiście całe zasługi za świetną robotę należą się tutaj Ironowi, który zadbał o to, żebyśmy mogli odpalić grę Napoli i cieszyć się duetem Milik & Zieliński czy też spróbować swoich sił Leicester z Bartkiem Kapustką na skrzydle ;). Jeśli Iron zdecyduje się pracować dalej na zaktualizowanym przeze mnie pliku to pod koniec okienka dopracuję jeszcze Ekstraklasę i jakieś mniejsze ligi, jeśli natomiast nie zrobi tego i będzie pracował na swoim to będzie to finalny update naszej polskiej kopanej do FM 15.

Plik zaktualizowany przeze mnie znajdziecie tutaj:
https(...)e/1h7r6g
lub tutaj
https(...)2/908bf9

Oryginalny temat wraz z fotkami i bazową aktualizacją Irona bez update'u Ekstraklasy tutaj:
http:(...)7-a.html

Na koniec parę fotek na potwierdzenie :)



 tomy69 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2016
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2016 09:12    #2
Dzięki, ponieważ nie mogę teraz sprawdzić mam pytanie, czy "drobne aktualizację składów" dotyczą tylko Legii i Lecha? Uaktualnienie [FM15] Pogback BIG Transfers Summer Update Season 2016/2017 to jakaś porażka... dlatego pytam, z góry dziękuję za odpowiedź.

 lzlt4c Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2016 11:53    #3
Pogback będzie aktualizowany :) najpierw było tam ogarniętych 500-600 największych transferów aktualnego okienka, a teraz dłubię przy mniejszych rzeczach. Dziś np. dopracowałem skład Jagielloni Białystok, problem jest taki, że np. Karola Świderskiego nie wyszukuje w edytorze, a ręczne tworzenie piłkarzy to zbyt żmudny i czasochłonny proces. W finalnym uaktualnieniu po zamknięciu okienka transferowego Ekstraklasa powinna być w miarę aktualna, pamiętaj że pracowanie na pliku z października 2014 roku pod koniec sierpnia 2016 roku nie jest niczym przyjemnym :) zwłaszcza jak chodzi o naszą ligę, gdzie często w ciągu okienka w jednym klubie potrafi zmienić się 10 zawodników. Dajcie mi czas, a będzie ogarnięte w miarę "solidnie" :) idealnego update'u nie mogę obiecać :)

 tomy69 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2016
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2016 09:02    #4
Witam, przepraszam, że jestem taki dociekliwy, ale jak idą prace Piwo ?

 kriko Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2007
Skąd: Tarnobrzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2016 10:30    #5
czekam na najnowsze udpate do 2015 bo te co jest na stronie to nie do końca dopracowane bo jest kilka braków z najnowszych ruchów transferowych

 Mariunio Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2016 10:36    #6
[quote="lzlt4c"]Siemka,

Coś dla wszystkich, którzy "zakochali się" w Football Manager 2015 tak mocno, że korzystają z niego do dziś omijając szerokim łukiem nowszą edycję. Letnia aktualizacja bazy danych bazująca na... aktualizacji LFC Marshall stworzona przez niejakiego Irona z fm-base.co.uk ku mojemu zaskoczeniu Iron okazał się być Polakiem i zapowiedział już, że będzie wykonywał kolejne updaty. Do najnowszego pliku dołożyłem od siebie aktualizację Lotto Ekstraklasy, najprostsze rzeczy typu awanse/spadki plus drobne aktualizacje składów typu Moulin, Langil i Vadis w Legii czy też Majewski, Makuszewski w Lechu, przy okazji wrzuciłem Adriana Mierzejewskiego na wolny transfer. Z racji sporych transferów gotówkowych (Linetty, Kapustka, Duda) zaktualizowałem też budżety transferowe i zwiększyłem budżety płacowe. Te które były do tej pory wydawały mi się bowiem mało "realistyczne". Oczywiście całe zasługi za świetną robotę należą się tutaj Ironowi, który zadbał o to, żebyśmy mogli odpalić grę Napoli i cieszyć się duetem Milik & Zieliński czy też spróbować swoich sił Leicester z Bartkiem Kapustką na skrzydle ;). Jeśli Iron zdecyduje się pracować dalej na zaktualizowanym przeze mnie pliku to pod koniec okienka dopracuję jeszcze Ekstraklasę i jakieś mniejsze ligi, jeśli natomiast nie zrobi tego i będzie pracował na swoim to będzie to finalny update naszej polskiej kopanej do FM 15.

Plik zaktualizowany przeze mnie znajdziecie tutaj:
https(...)e/1h7r6g
lub tutaj
https(...)2/908bf9

Oryginalny temat wraz z fotkami i bazową aktualizacją Irona bez update'u Ekstraklasy tutaj:
http:(...)7-a.html

Na koniec parę fotek na potwierdzenie :)



[/quote]

Siemanko,
Czy oby na pewno z Twoim plikiem jest wszystko ok? Pobrałem go i z tego co patrzę to nie do końca jest jak napisałeś - pytam, nie czepiam sie ;)
W Legii jest tylko Vadis (wypożyczony Rotherham) - pozostałych brak. Duda w Hethcie.
Milik w Ajaxie, Highuain Juve, Zieliński Napoli....

 filip8910 Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Skąd: Sk-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2017 09:08    #7
Cześć, wiecie może coś w temacie update'u z zimowym oknem do FM15?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.