Długi a scouting

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2016, 23:05    #1
Witam , mam pytanie . Otóż nigdy nie miałem z tym problemu , ale akurat Wisła Kraków w FM 2016 to ewenement . Juz nie bede sie rozpisywal , ale mimo usilnych staran , fundusze leca na leb na szyje i po pol sezonu dlug klubu wynosi 1,5 mln euro . Zaczynałem gre w FM bodajze od FM 2006 lub 2007 i nigdy nie wpadalem w dlugi i dopiero teraz takowy mam , mimo jak juz wyzej napisalem , usilnych staran aby to zmienic ale to juz zostawmy. Przechodzac do meritum , chodzi mi o to , otoz przy dlugu 1,5 mln euro nie moge nigdzie wysylac skautów ... Obstawiam tak , ze to wlasnie przez owy dług ale kieruje pytanie do osob , ktore potwierdza to na 100% czy przez dlugi w klubie , zarzad blokuje wysylanie skautow ? Nigdzie , takiej informacji nie bylo , i zdziwilo mnie to , bo nigdy z tym problemem nie mialem , nawet w fm 2009 bodajze , grajac deportivo la coruna , przez zmiane zarzadu , prezesa itd itp klub popadl w straszne dlugi , wielka wyprzedaz itp ... i choc klub byl na skraju bankructwa , bez problemu wysylalem skautów w roznorakie zakatki kontynentu. I reasumujac , czy w FM 16 , gdy klub jest zadluzony , blokuje nam sie z automatu mozliwosc wysylania skautow do jakiekolwiek kraju ? Kiedy wybieram skauta , aby przeanalizowal jakis kraj , to wybor owej zakladki jest "zablokowany" i napis jest "szarawy" , ktory informuje nas o tym , ze guzik sobie mozemy z tym zrobic :) Prosze o wlasnie doswiadczenia z takowym... problemem ? Bo w sumie to logiczne , ze wyslanie skauta to jakiś tam koszt ale zeby az blokowac mozliwosc wysylania i skautowania czegokolwiek ? To zarzad moglby w sumie zwolnic wszystkich skautow , zostawic jednego aby analizowal nastepnego przeciwnika i by sie cieszyl bo nie trzeba oplacac 5 skautow :D

Pozdrawiam

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2016 02:51    #2
1. Zły dział - od tego jest 'Sufler'
2. Po co rozpisywać się tak bezsensownie skoro Twoje pytanie można było przedstawić w dwóch spójnych zdaniach?

Przechodząc do rzeczy, sam nigdy się z czymś takim nie spotkałem, także może wrzucić w odpowiedzi jaki screen jak to u Ciebie wygląda? W profilu zawodnika i zakładce 'raporty' masz opcje 'poproś scouta o raport' lub 'wyślij scouta' - czy te opcje również nie działają?
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2016 11:33    #3
Przepraszam za bezsensowne rozpisanie się,ale dziabnalem sobie wczoraj i tak wyszło xD . Dziś rano przed pracą odnalazłem FM i już mogłem skauta wysyłać. Czyli reasumując , restart gry pomógł.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.