Kilka pytań na temat transferów

 Kubski145 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2016, 00:57    Pytanie
Witam, mam takie pytania na temat transferów:

1. Rzadko, który klub chcę mi sprzedać zawodnika za jego wartość transferową. Nawet jak zawodnik ma status rotacji w zespole to jest z tym ciężko. Co w tym przypadku zrobić? - Dorzucać jakieś klauzule, lub do oferty dorzucić zawodników swojego klubu?
2. Czy jeśli zawodnik, za którego złożyłem ofertę będzie niezadowolony z decyzji swojego klubu za odrzucenie mojej oferty to może on wpłynąć jakoś na klub, żeby pozwolili mu na transfer? - Ostatnio miałem taką sytuację z Ozilem, dałem za niego 60mln euro, oni zaproponowali 200 oczywiście ją odrzuciłem i Ozil był bardzo niezadowolony z decyzji swojego klubu, że nie przyjęli tej oferty. Niestety po ponownej ofercie, dalej klub się nie zgodził ;p

3.Właściwie to nie jest dla mnie wielki problem, ale jednak chciałbym zapytać, dlaczego inne kluby nie kupują za duże pieniądze tych największych piłkarzy? - Bo z tego co widziałem, za każdego praktycznie kluczowego zawodnika kluby żądają sobie przynajmniej 1,5 razy większej kwoty niż większa wartość zawodnika. Mi zawsze tak kluby proponują, a jednak widzę że innym klubom udaję się kupić zawodnika za 30-40mln, który powinien przejść do klubu według realnego futbolu za około 80-100mln. Wgl w czasie mojej przygody z serią FM największy transfer jaki widziałem innych klubów to 60mln euro ;p - Zawsze to ja wydawałem więcej niż inne kluby.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.