Pokemon GO

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
1
10.08.2016 20:36    #21
coś takiego znalazłem, a pierwszy raz o tym słyszę:
http://www.ppe.p(...)rmo.html

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2016 10:32    #22
@SuperZiemniak Trzeba ograć ;) Może to coś fajnego.

Co do Pokemon GO powiem otwarcie - znudziło mi się. Napiszę więcej - frustruje mnie ten system namierzania stworków. Sorry, ale takie szukanie na ślepo zabiera masę czasu, podobno mają dodać jakiś nowy system - na tę chwilę pozostaje czekać. Kolejną wadą są boty i gra na kompie z Fake GPS. Szkoda "szczępić" ryja na to. Pobanować tych co tego używają i tyle.

Na koniec wspomnę o Pokemon Sun/Moon. Co sądzicie o odświeżeniu starych Pokemonów i dodaniu im innych typów? Mi się nawet podoba, ale wodny Arcanine to już przegięcie...

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
1
11.08.2016 11:20    #23
Tak jak się spodziewałem - wystarczyło ledwie kilka tygodni, a gra zamiast prężnie się rozwijać by starać się utrzymać jak najdłużej ogromną rzeszę graczy, ta stara się podkładać kłody pod nogi największym zapaleńcom, próbując wydoić z nich jak największą kasę. Rezygnacja z systemu namierzanie Pokemonów sprawiła, że najbardziej opłacalne jest siedzenie w jednym miejscu, gdzie jest wiele Pokestopów (w Krakowie najlepiej grinduje się na Plantach - jest nawet jedno miejsce gdzie w odległości 20m są trzy Pokestopy), wysypanie tam proszku i czekanie aż stworki same do nas przyjdą. Najlepszym rozwiązaniem na ten problem były strony internetowe typu Pokevision, które na bieżąco wspomagały trenerów, pokazując na mapach google jakie pokemony zespawnowały się w najbliższej okolicy. Niestety wraz z ostatnim patchem wszystkie zostały zablokowane, przez co sam również straciłem jakąkolwiek ochotę do dalszej zabawy. Co robią twórcy by ulepszać swoją produkcję? Oferują zmianę wyglądu naszej postaci w dowolnym momencie... Szkoda tylko, że wszystkie i tak wyglądają tak samo, więc nie ma nawet możliwości wyróżnienia się na tle innych.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2016 17:30    #24
Właśnie ogrywam to Uranium i powiem, że całkiem nieźle się gra, jest trochę różnic graficznych i fabularnych w porównaniu do oryginalnych poków (np.: rywal na starcie dostaje słabszego startera), ale gra się równie dobrze. Można się tylko przyczepić do wymyślonych poków, bo sporo jest dziwnych (coś na kształt zubata z ogonem i latający kot).
Pokemon GO natomiast... dalej mi się podoba ;) Bez radaru też się fajnie gra (i tak nigdy za dobrze nie działał), a teraz bardziej się czujesz jak trener pokemonów, a nie komputer z gps, że wiesz gdzie iść, aby znaleźć dobrego poka. Nie zmienia to faktu, że nie jestem jakimś zapaleńcem i sporo osób ma już za wysoki level i za dobre poki jak dla mnie. Nadal jednak jak gdzieś jadę lub idę to rzucam kulkami w potworki.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.