FM 16 Mobile

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2016, 17:57    #1
Witam-tak się właśnie zastanawiam nad kupnem FM w wersji na komórki -czy może mi ktoś napisać jakie są różnice w stosunku do wersji pecetowej (preferuję pełną symulację)-czy w ogóle warto to kupować?Dzięki i pozdrawiam.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2016 20:28    #2
Pisanie o "różnicach" to małe niedopowiedzenie - to są po prostu dwie zupełnie różne gry.

FM Mobile to taka miniaturka FM-a. Przede wszystkim nie znajdziesz tam języka polskiego ani grywalnej polskiej ligi (dostępne jest tylko kilkanaście krajów), nie ma trybu 3D, baza danych jest dużo mniejsza, więc na początek musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy w takim razie gra cię nadal w ogóle interesuje.
twitter.com/Ceyvol

 Malciek Partyzant

Postów: 188
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2014
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2016 21:55    #3
[quote="Zwolay"]czy w ogóle warto to kupować?Dzięki i pozdrawiam.[/quote]

Nie warto.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. " - Henryk Reyman

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2016 18:51    #4
I tyle w temacie-dziękuję -nie kupuję :)

 Malako Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2016 08:17    #5
Generalnie zależy, czego człowiek oczekuje. Ja akurat mam i czasem grywam, ale według mnie to jest taka gierka "na kibelek", czyli typowo mobilna. Tak, jak kolega wcześniej napisał, jest dużo mniejsza baza, nie ma drużyn młodzieżowych, jest tylko główny skład. Taktyka jest też mocno ograniczona do kilku ustawień na przełącznikach, także nie trzeba jakoś wiele czasu nad nią spędzać. No i nie ma newgenów, co mnie akurat najbardziej boli. Ale gierka nie jest jakoś wybitnie droga, także od czasu do czasu można zagrać ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.