Ligowe mecze ze słabszymi

 KrukFT Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2016
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2016, 19:28    #1
Elko, piszę tutaj bo mam takie pytanie, czy nie denerwuje Was jak ciągle tracicie punkty z najsłabszymi w lidze? Wygrać z top1-15 to nic, ale wygrać z zespołem, który ma 17+ miejsce to katorga. Ja rozumiem, że słabsi też muszą mieć szanse, ale bez przesady.. jeśli mają to 17+ miejsce to oznacza, że na nie zasłużyli, a oni nawet potrafią ograć mój zespół, który ma top3 na moim stadionie nawet na spokojnie z 3-0. Raz się zdenerwowałem, zrobiłem zapis przed takim meczem ze słabszym i chyba dopiero po 2 godzinach prób(ciągła zmiana ustawień taktycznych) i wczytywania zapisu mi się udało z takim zespołem wygrać, masakra. Wydaje mi się, że w 14, 15 pod tym względem było dużo lepiej.

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 04.07.2016, 19:29

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2016 20:47    #2
Zgodzę się, że z zespołami z dolnych rejonów tabeli bardzo często się przegrywa. A to dlatego zapewne, że grają z kontrataku i trzeba się na to przygotować ;) a, że fm działa jak działa w tym roku to nic się nie poradzi. Wystarczy że mają słabego ale szybkiego skrzydłowego który co chwilę będzie szarżował na skrzydle i wrzutka piłki w pole karne kończy się golem. Często też takie zespoły strzelają gola w końcówce meczu po wpuszczeniu młodego napastnika który nawet do grania w rezerwach by się nie nadawał u mnie w zespole. Dlatego trzeba w końcówce meczu zacieśnić szyki co jest gorzej niż głupie skoro się gra z outsajderem. Niektórych rzeczy się nie da ogarnąć :)
A jeśli chodzi o to granie przez 2 godziny to nie ma sensu powtarzanie meczu. Raz też się skusiłem bo chciałem rozgryźć silnik meczowy i jakich ustawień bym nie zastosował zawsze ten sam zawodnik strzelał mi bramkę i na kilkanaście powtórzonych meczy wygrałem tylko raz.

 yau Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2016 21:57    #3
wygląda na to że masz problemy z tworzeniem przestrzeni gdy grasz z zespołami nastawionymi defensywnie. Spróbuj rozszerzenia pola gry wertykalnie i horyzontalnie, przez przydział ról które wymuszą cofnięcie i rozszerzenie obrony rywali.

 Malciek Partyzant

Postów: 188
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2014
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2016 21:59    #4
Wpływ na wynik meczu ma także konferencja prasowa i rozmowy motywacyjne, jeżeli faszerujesz ich non stop tymi samymi tekstami, a przed meczem mówisz spokojnie, że nie mają szans, to Twoi zawodnicy własnie tak grają, że 0:3 to najmniejszy wymiar kary. Ja póki co w Serie B, jestem królem remisów, często tracąc 2, 3 bramkową przewagę, ale cały czas z tym walcze, stosując co inne metody w każdym meczu :)
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. " - Henryk Reyman

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.