Bandy reklamowe - problem

 mlincoln75 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2016, 17:56    Pytanie
Witam, od jakiegoś czasu próbuje wgrać bandy reklamowe ale nie mogę sobie z nimi poradzić. Nie mam pojęcia jak mam te pliki porozmieszczać. Czy mógłby mi ktoś pomóc. Będę wdzięczny. Pliki które ściągnąłem są następujące: folder ads -> no club -> fm i obok with club -> fm. Drugi folder to: graphics -> pictures -> ads -> (tutaj mam już foldery z bandami podzielonymi na kontynenty). I teraz moje pytanie gdzie te foldery poprzenosić żeby wszystko grało, bo próbowałem już wszystkiego chyba, tak jak jest w opisach i nadal nic. Nie wiem czy foldery z reklamami mają być obok wszystkich herbów i koszulek czy tam gdzie mam grę zainstalowaną w folderze steam. Tylko proszę o nie wysyłanie linka z jakimś odnośnikiem jak to zrobić bo już wielokrotnie robiłem jak jest w nich napisane i nic. Bardzo bym był wdzięczny gdyby ktoś zechciał pomóc i opisał wszystko krok po kroku. Dodam, że tylko z tym mam problem, wszystkie inne dodatki mam zainstalowane typu logo, kits, stadium, a tylko mam problem z tymi nieszczęsnymi bandami. Pozdrawiam

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2016 16:05    #1
U mnie jest DocumentsSports InteractiveFootball Manager 2016graphicspicturesads i dalej kontynenty, i wszystko działa. Pamiętaj o wyłączeniu buforowania skórki i odświeżenia skórki po zatwierdzeniu.

Co do with clubs i no clubs, to są, z tego co pamiętam, dwie wersje - jedna dodaje spersonalizowane bandy także dla klubów (ale nie wszystkich, dlatego nie każdy musi je chcieć), a druga tylko dla rozgrywek.

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 mlincoln75 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2016 18:13    #2
A u mnie gdy tam jest to nie działa, oczywiście wyłączyłem buforowanie skórki i odświeżenie skórki po zatwierdzeniu.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.