Lechia Gdańsk i Reprezentacja Polski #TypowyDuster

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2016, 14:58    #1
W ankiecie przeprowadzonej wśród ludzi oglądających moje poczynania w Football Manager 2016 wyraźnie wygrała Lechia Gdańsk. Pomysł zrodził się na niedawno przeprowadzonym strumyku, gdzie wiele osób było za rozpoczęciem kariery w naszej rodzimej, polskiej Ekstraklasie. Tak więc jest! Duster - Lechia Gdańsk - Reprezentacja Polski. Ciekawe połączenie i sam jestem ciekawy co z tego wyniknie. Nigdy jeszcze Lechią w FM'e nie grałem, więc będzie to mój debiut w tym zespole(tak jak był to debiut w Vitesse w FM2015 czy w Lokeren w niedawno zakończonej karierze z FM2016). Odcinki będą pojawiać się regularnie, co jest chyba największą zmianą po poprzedniej serii. Poniedziałek - 18:00, Czwartek - 18:00, Sobota - 18:00. Odcinki być może niekiedy pojawia się częściej(np. dzisiaj przecież mamy piątek), ale mam nadzieję, że nigdy nie będzie tak, że nie pojawi się żaden odcinek.

No cóż... Rozpisałem się trochę, ale to tak słowem wstępu, reszta w materiale!

KLIKNIJ I PRZEŻYJ TĄ KARIERĘ ZE MNĄ!

Życzę miłego oglądania!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2016 18:20    #2
Zgodnie z zapowiedzią: Sobota - 18:00, wjeżdża kolejny materiał z Football Manager 2016 karierą Lechią Gdańsk! Dzisiaj przyjrzymy się jaki skład posiada nasza drużyna, postaramy się przeprowadzić pierwsze transfery i zobaczymy co się da zrobić z taktyką, jak dopasować ją do zespołu.

KLIKNIJ I OGLĄDAJ! PO PROSTU!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2016 21:08    #3
Czas to zrobić! Czas rozpocząć pierwszy sezon w Ekstraklasie w roli menadżera Lechii Gdańsk! Na początek derby TRÓJMIASTA. Pojedynek z Arką Gdynia! Kto będzie lepszy? Przekonajcie się sami!

KLIKNIJ I SPRAWDŹ KTO WYGRA DERBY TRÓJMIASTA

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.07.2016 18:26    #4
Lechia nie okazała się samograjem, a zespołem z niewiarygodnymi problemami w obronie. Statystyki meczów często pokazują naszą wielką przewagę, ale indywidualne błędy powodują, że głupio gubimy punkty i wciąż do czołówki troszkę nam brakuje.

Dzisiaj dwa wymagające mecze, na drodze stanie Wisła Kraków, a także Lech Poznań. Co z tego wyniknie? Czy uda się zdobyć komplet punktów w tych dwóch starciach? Przekonajcie się sami!

KLIKNIJ I PRZEKONAJ SIĘ JAK SPISZE SIĘ LECHIA!

Miłego oglądania!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2016 19:23    #5
Po przeciętnym starcie sezonu w wykonaniu Lechii czas na reprezentację i krok milowy. Celem numer jeden jest oczywiście awans na Euro 2016 we Francji! Po nieudanym występie w eliminacjach przyszedł czas na baraż z reprezentacją Czech. Czy uda się wprowadzić naszą kadrę na Euro? Przekonajcie się sami!


KLIKNIJ I ZOBACZ CZY ZAGRAMY NA EURO!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2016 17:46    #6
Szybko to zleciało! Dzisiaj ostatni mecz sezonu w Lechii Gdańsk, zagramy z Cracovią!

Zapraszam do oglądania!

KLIKAJ I OGLĄDAJ OSTATNI MECZ SEZONU!

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2016 18:11    #7
Mecze ze Szwajcarią i z Portugalią na Euro 2016 w wykonaniu Polski? To brzmi naprawdę bardzo znajomo! Ba! Mogę was zapewnić, że mimo tego, że to moja kariera, to w tych meczach zobaczycie niesamowicie przypadkowe, lecz zbliżone do realnej rzeczywistości bramki. Sam byłem zaskoczony jak te spotkania ze Szwajcarią i Portugalią w pewnych momentach wyglądały podobnie.

Miłego oglądania! Przekonajcie się jak poradziłem sobie w roli selekcjonera Reprezentacji Polski na Euro 2016

KLIKNIJ I ZOBACZ EURO2016!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.07.2016 o godz. 18:11

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.