Problem z finansami w Polonii

 Metzelder Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2016
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2016, 14:51    Pytanie
Witam, mam spory problem z rozpoczęciem kariery Polonią Warszawa. Otóż jest to jedyny klub, którym chcę grać, jednak ilekroć zaczynam sezon, to z miejsca mam ogromne problemy finansowe. Zaraz po założeniu "sejwa" w prognozach mam -117 tys zł. Po rozegraniu dwóch meczy towarzyskich prognoza wynosi -300 tys. Zauważyłem, że nawet jak posprzedaję najlepiej zarabiających, budżet zamienię na płace i uszczuplę kadrę do minimum (ja sam + trener bramkarzy), to i tak na koniec roku przewidziany jest niemal milionowy dług. I tu mam pytanie, czy zmagał się ktoś z podobnym kryzysem klubu i jak sobie z nim poradzić? Polonia to ciężki klub do grania, niemniej w tym sezonie granie nią jest praktycznie niemożliwe. Powinienem czkać na wymianę zarządu? Nie jestem zbyt doświadczony w FM z góry uprzedzam.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2016 15:13    #1
Może jakieś niespłacone długi mają?

 Metzelder Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2016
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2016 18:58    #2
Nie, zwyczajnie zbyt dużo pieniędzy pochłaniają kontrakty piłkarzy. Bużet wynosi 1mln a pensja za miesiąc to około 27 tys zł. Jak dojdą do tego premie za występy, to prognoza wychodzi na minusie. :/

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2016 20:08    #3
Jest kilka opcji:
- spróbuj pozbyć się niechcianych zawodników (nawet oddając za darmo)
- być może ktoś chce kupić kogoś od Ciebie - tutaj musisz podjąć ciężką decyzję czy takowego zawodnika sprzedać (uwierz mi, czasem warto, a zastępcę warto poszukać z kartą na ręku)
- z zawodnikami, z którymi wiążesz przyszłość spróbuj wynegocjować niższe kontrakty
- idealnym remedium na cienką kasę jest awans ale ciężko mi ocenić, na ile jest on możliwy (nie jestem specjalistą od polskiej ligi skopanej, w razie czego proszę o korektę)
- spróbuj umówić się na sparingi z mocniejszymi zespołami zza granicy
To wszystko nie gwarantuje Tobie, że wyjdziesz na plus. O ile mi wiadomo Polonia ma nieciekawą sytuację finansową właśnie przez złe zarządzanie klubem. Musisz spróbować sobie z tym poradzić. Ewentualny sukces da Tobie wiele radości. Można też liczyć na sytuacje losowe, jak zmiana właściciela, czy o wiele wyższe kontrakty reklamowe po sezonie. Ale to jest gdybanie, i wcale nie musi wyjść to na lepsze.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.