Finanse - o co chodzi ?!

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2016, 23:24    #1
Mam problem, ponieważ nie gram najbogatszym klubem, ale staram się dobrze dbać o finanse. Mam normalnie 40 tyś budżetu transferowego oraz 11,5 tyś płacowego. Do tej pory wszystko wyglądało ok. Ograniczenie dochodów z transferów od początku wynosiło 20%. Mimo to normalnie działałem na rynku transferowym. Zbliża się koniec sezonu, chciałem zatem ściągnąć zawodników, którym kończą się kontrakty. Ale nie mogę dać żadnej normalnej tygodniówki. O co chodzi? Mam np. max. płace za kluczowego zawodnika 75 euro, w innym przypadku 450. Zazwyczaj płaciłem 1-4 tyś. i to śmiesznie wygląda, bo przykładowo mam min. płace 1,2k a max. 75 do zaoferowania dla konkretnej osoby. Liczę na jakąś pomoc, ponieważ nie mogę nawet przedłużyć kontraktów z obecnymi zawodnikami.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2016 00:14    #2
Możesz wrzucić screen ekranu finansów i pełny screen okna negocjacji kontraktu?
Bez screenów mogę wstępnie założyć że już kogoś podpisałeś i przyszłe transfery blokują Ci resztę budżetu.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2016 02:08    #3
Z tego co pamiętam/kojarzę zarząd wprowadzał jakieś ograniczenie dla pewnych graczy, gdzie zakładając gracz X (dajmy na to piłkarz o reputacji Higuaina) mogliśmy mu zaproponować 50tys. tygodniówki, a takiemu graczowi Y (dajmy na to o reputacji Caulkera/jakiegoś średniaka) mogliśmy mu zaproponować 10tys. mimo tej samej roli.
Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.