Wielomilionowe transfery

 Piotrwawrak Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2016, 21:20    #1
Czy wy też tak macie w swoich karierach, że około 2020 r. zespoły przestają przeprowadzać wielomilionowe transfery? U mnie, ostatni pieniężny transfer, dajmy na to Man Utd przeprowadził w okienku 2020/2021 i był to Bale za jakies ok. 80 mln €. Od tego czasu jakby wszystko umarło. Pieniężne transfery zdarzają się rzadko, a jak już to średniaki lig serbskich, chorwackich itd. kupują zawodników za marne tysiaki. Oprócz tego oczywiście, zdarzają się zmiany klubowe świetnych zawodników, ale wypełniają oni kontrakty do końca i przechodzą do innych klubów za darmo. Trochę szkoda, bo traci to wszystko swój fajny smaczek i klimat. Zastanawiam się czy to jest jakiś błąd FMa, celowe działanie, a może w różnych karierach układa się to różnie?

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2016 21:37    #2
W kolejnych latach wszystko powinno wrócić do normy.W mojej karierze topowe kluby się nie patyczkują i cały czas wydają krocie na piłkarzy.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Piotrwawrak Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2016 21:58    #3
Zapomniałem dodać, że jest już 2025. Czuję się jakby wszyscy scouci i dyrektorzy sportowi umarli pięć lat temu. Tylko ja wydaję miliony, ewentualnie raz na jakiś czas ktoś kupi kogoś ode mnie, i tyle.
A, i zauważyłem, że oferty są składane podczas okien transferowych normalnie, ale prawie żadne nie są akceptowane, wskutek czego transfery nie dochodzą do skutku.
Grać się da, poza tym szkoda porzucić taką karierę, ale brakuje klimatu. A poza tym jak zacznę nową to też nie mam pewności, czy wszystko będzie wyglądać normalnie, aż do końca.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2016 22:44    #4




Nie każde okienko obfituje w takie ruchy, ale co roku kwoty transferów z/do topowych lig (BPL, BBVA...) nigdy nie wynoszą mniej niż 70 milionów euro

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.06.2016 o godz. 22:45

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Piotrwawrak Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2016 23:20    #5
Bardzo dziwne, u mnie same wolne transfery i wypożyczenia...

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2016 09:55    #6
Podobno takie "kwiatki" występują na pirackich wersjach gry. Mam kolegę, który miał podobny problem, a okazało się, że ma nielegalną kopię. Jeśli gierkę masz zakupioną legalnie, to sam nie wiem, co jest nie tak. Według mnie to cały silnik transferowy powinni zburzyć i zrobić coś z tym, bo niektóre transfery budzą dosłownie śmiech :)

 Piotrwawrak Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2016 13:35    #7
No, to ten, jak kolega kupi oryginalną wersję w Empiku na promocji to problem zniknie ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.