Problem z ikonkami przydatności roli i funkcji.

 tamirr123 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2015
Skąd: Leżajsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2016, 21:18    Pytanie
Witam , mam problem z ikonami dotyczącymi przydatności roli i funkcji . Jest to jednak dziwny problem , ponieważ one nie wyświetlają się np. w lidze angielskiej czy hiszpańskiej jeżeli obejmę tam zespół. Zaś jeśli chodzi o reprezentację czy polską ligę , wszystko się wyświetla . Dla przykładu pokaże zrzut ekranu , jest to problem głupi ponieważ dzięki tym ikonkom łatwiej i przyjemniej układa się taktykę i role dla piłkarzy .





//Edytowano 10 razy, ostatni raz 17.06.2016, 21:21

 kwiato Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2016 17:04    #1
Mam to samo i prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu. Grałem w Werderze wszystko było ok. Przejąłem Aston Ville i problem się uwidocznił.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2016 19:13    #2
Próbowaliście grać na innej skórce? Ściągnijcie ze dwie i zobaczcie czy ten problem jest dalej.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2016 19:27    #3
Zauważyłeś, że na screenie nr1 masz "Wybór składu(kopia)" a na screenie nr2 "Wybór składu"?

Kiedyś wchodząc w sztab szkoleniowy zespołu zauważyłem, że ta "kopia" wyświetla inne funkcje niż podstawowa wersja, więc spróbuj po prostu wyświetlać wybór składu(kopia) w każdej prowadzonej przez siebie drużynie.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2016 21:28    #4
Wybór składu(kopia) to nic innego jak niestandardowe ustawienie widoku (widok Wybór składu edytowany o inne kolumny).
twitter.com/Ceyvol

 Węcława Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2016
Skąd: Ciechanów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2016 10:05    #5
Rozwiązałeś może już ten problem ? Bo ja też go mam i nie mam pojęcia co z tym robić.

 tamirr123 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2015
Skąd: Leżajsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2016 20:44    #6
Akurat z wyborem składu ( kopia) , to nie ma nic wspólnego. Ogólnie zauważyłem że np. w lidze angielskiej gdy zacznie się karierę i na samym początku włączę taktykę te ikony są . Jednak gdy pójdę dalej i będę wbierał inne opcje , np skrzynka czy zarząd , niestety później tych ikon nie ma. Dlatego najlepiej na samym początku zrobić taktykę i wydać polecenia piłkarzom a problem znika. Trochę to dziwne ale w Stoke City i w WestHam zadziałało.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.