Problem z save'm

 TheNumberOne Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2016, 20:19    Pytanie
Witam, mam problem natury technicznej z moim FM16. Otóż podczas zapisywania gry (ew. krótko po zapisaniu, nie było mnie przed kompem wtedy) odcięło mi prąd w mieszkaniu, jak odpaliłem grę z powrotem to w menu głównym na tym przycisku "wczytaj ostatnią grę" jest pusto - tak jakbym w ogóle jeszcze nie zaczął żadnego zapisu. Jak próbowałem włączyć przez normalne "wczytaj grę" to jest tam ten zapis, ale jak usiłuję go wczytać to wyskakuje mi że "zapisana gra nie została wczytana". Save jest normalnie w plikach gry, pliki z ostatniego meczu też, nie wiem za bardzo co zrobić.

 Optyk Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2016
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2016 23:38    #1
Witam, sam się jeszcze z tym nie zetknąłem, ale wyczytałem kiedyś i może faktycznie to działa. Kliknij swój plik save w folderze Dokumenty prawym przyciskiem i wybierz "przywróć poprzednie wersje", dalej wybierz plik do którego ma przywrócić i kliknij "przywróć" na dole po prawej. Jednak jeszcze raz zaznaczam że sam nigdy nie miałem okazji tego robić, a jeżeli nie zadziała to save i tak na straty. Daj znać czy się udało.
I'm Forever Blowing Bubbles

 TheNumberOne Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2016 23:49    #2
No więc gwoli wyjaśnienia - w zapis ten grałem ostatnio (za każdym razem zapisując):
- 21 maja
- 28 maja
- 29 maja (wtedy właśnie się zepsuł)
Zrobiłem tak, jak mówiłeś, pojawiła się poprzednia wersja pliku z zapisem i działa, z tym że jest z 21 maja. Nie urządza mnie to, nie wiem czemu nie mogę go cofnąć do 28 maja, kiedy był ostatni poprawnie zapisany stan gry.

 Optyk Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2016
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2016 00:45    #3
To coś innego przyszło mi do głowy tylko zrób kopie pliku "games" z Dokumentów żeby Ci tego szlak nie trafił. Kopie zostaw a kliknij na oryginał i zobacz czy tam nie da się przywrócić poprzedniej wersji całego folderu przed skichaniem się save. Tylko musisz się zorientować kiedy i o której to było.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 30.05.2016 o godz. 00:49

I'm Forever Blowing Bubbles

 TheNumberOne Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2016 13:30    #4
Niestety nic nie pomogło, no trudno, dzięki za pomoc, wygląda na to, że dla tego save'a nie ma już ratunku.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.