Rozmowy z zawodnikami

 Elmut Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Sulejówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2016, 10:07    #1
Sytuacja wygląda tak, Podam sytauacje na przykładzie chociaż tyczy sie to chyba wszystkich karier.
Gram Ac Milan jestem w LM bardzo dobra pozycja w lidze ogólnie sielanka. Mam sklad ktory budowałem jakis czas i który mie całkowicie zadowala. I nagle przychodzi oferta z innego klubu za mojego zawodnika z pierwszej 11 i ja oczywiscie kulturalnie odmawiam i wtedy dzieją sie cyrki, bo po czyms takim zawodnik chce ze mna rozmawiać i w najlepszym przypadku znienawidzi mnie i popsuje atmosfere w druzynie albo bede musiał go sprzedaac i kupic w jego miejsce innego chociaż wcale nie chce bo poprzednik sprawdzał sie doskonale,



Moje pytanie jest takie , czy jest jakis złoty środek na takie sytuacje?

 wislak87 Partyzant

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2016
Skąd: kiedyś Kraków, teraz Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2016 11:42    #2
Dobre pytanie, chętnie poznam odpowiedź.

Ja to u siebie robię tak:

Zawsze, że "świetlana przyszłość klubu i ma być jego częścią". Większość się godzi, a jak nie to" ja jestem managerem" itp. Wtedy kolejny procent się zgadza. A jak nie to adieu.
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy.

 Dharma Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 26.03.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2016 07:48    #3
Kiedy przychodzi oferta z innego klubu za mojego zawodnika, a ja nie chcę go sprzedać, to nie odrzucam oferty tylko daję zaporową cenę, na tyle wysoką, że się wycofują. Nawet jak się zaczynają targować, to ja daję coraz wyższą cenę, aż sami zrezygnują. Wtedy zawodnik nie przychodzi i nie marudzi, że odrzuciłam ofertę, bo ja nie odrzuciłam tylko inny klub się wycofał. To działa w FM15.

 wislak87 Partyzant

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2016
Skąd: kiedyś Kraków, teraz Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2016 08:48    #4
W FM11 za odrzucenie też marudzą. Kwaśny
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2016 13:31    #5
Ja mam gdzieś ich żądania. Chwile pobiadolą, ale potem im przechodzi. Często jest tak, że drużyna nie jest specjalnie po stronie biadolącego. Ale oczywiście staram się motywować pozytywnie, ale jak koleś biadoli to po prostu dostaje ignora.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2016 13:40    #6
Ja też olewam, o ile piłkarz nie jest jakimś klubowym weteranem - obrażą się wtedy 2-3 osoby (albo nikt), które zaraz przekonam bez problemu.
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.