Nie stać mnie na transfer pomimo, że mam na to środki

 mirons501 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2016
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016, 22:57    Pytanie
Witajcie, mój problem jest dość nietypowy, może potraficie go rozwiązać? Otóż, mam budżet na poziomie 75 mln funtów, ok. 12 mln na miesięczne pensje (z czego ponad 9 jest wykorzystywanych). Przy próbie transferu, po dogadaniu się z piłkarzem, gdy przychodzi czas na oficjalnie podpisanie kontraktu- BUM! Brak funduszy na transfer, jedyną opcją jaką mogę zrobić to opóźnić transfer o tydzień. Z czego to wynika? Środki na koncie klubu są, spokojnie zmieszczą się w budżecie, a gra sprawia taki problem. O co chodzi?

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 23:08    #1
Oryginalna wersja gry?

 mirons501 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2016
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 23:11    #2
No właśnie tak :v

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 23:14    #3
Hmm... może spróbuj przeinstalować grę, albo sprawdź spójność plików na steam.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2016 09:37    #4
A pensja na jakim poziomie u potencjalnego nabytku? Może agent chciał wysoką prowizję, na którą już CI nie starcza? Daj screeny.

 Jonasz1906 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2016
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2016 12:21    #5
Czy masz zrobione już transfery, które są w "Zawieszeniu" - czyli dojdzie do nich dopiero za parę miesięcy? Czasem tak bywa, że pensje są blokowane "na przyszłe pensje" i jest problem.

Co do samych pieniędzy: Ogólna kwota transferowa to nie tylko to ile za zawodnika płacisz, ale także to ile mu dajesz podczas podpisu plus to ile dajesz agentowi za podpis!

Zatem dla przykładu:
transfer za 75 mln + 1,5mln za podpis + 1,5 mln dla agenta to koszt 78 mln z budżetu transferowego. Taka sytuacja sprawiałaby, że nie stać Cię na zawodnika, bo masz tylko 75 mln na transfery.

 mirons501 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2016
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.05.2016 22:48    #6
Nie no, naprawdę wiem jak działają transfery i nie musicie mi tłumaczyć, że ich koszta to nie tylko wartość samego piłkarza :D To jest ewidentnie problem z samą grą. Co do pytań o lewą wersję gry- tak, "testowałem" kiedyś taką, po to żeby przed kupnem sprawdzić "jak to wygląda". Wyglądało dobrze, kupiłem.

Ale oryginał zainstalowałem dopiero po formacie kompa, więc odpada problem z jakimiś starymi plikami na dysku, które teraz mogą mi psuć rozgrywkę.

 lamchu Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2016 11:50    #7
Witam mam ten sam problem, czy udało Ci się go rozwiązać??

 Malciek Partyzant

Postów: 188
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2014
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2016 12:55    #8
Wydaje mi się, że problemem, może być to, że rozkładasz wszystkie transfery na raty. I np: przy zakupie kilku piłkarzy, wartość $$ na transfery Ci spada. Jeżeli pokazuje Ci, że masz 75 mln "baksów", a chcesz gościa kupić za 150 mln "baksów", być może problem tkwi w tym, że im mniej rat tym cena początkowa plus 1 rata mogą przewyższać Twój budżet transferowy. Jeżeli to nie jest ten problem, daj więcej szczegółów, jaki klub, jaki piłkarz i jaki kontrakt dowaliłeś. Najlepiej jakiś screen.

Najgorzej jakby to był BUG, musiałbyś wtedy zacząć od nowa, albo zrezygnować z tego piłkarza, albo wycofać ofertę i przedstawić nową, może to coś by pomogło.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. " - Henryk Reyman

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.