Wybór gospodarza MŚ / ME

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2016, 20:02    #1
Witam.
Czy jest coś co wpływa na wybór gospodarza mistrzostw świata,europy czy pucharu konfederacji?
Mam już 2031 rok,i jak dotąd wybierani byli tylko niemcy(raz),anglicy(raz) oraz japonia(raz) a tak reszte to hiszpanie ; /
Gdzieś trzeba składać jakieś podania czy coś? stadiony w polsce są mega rozbudowane,niektóre nawet po 140 000 tys miejsc( dałem polskim klubom hojnych sponsorów) :D

Idzie jakoś zmienić w edytorze gospodarza? albo mieć jakiś wpływ na wybór?

Dzięki za pomoc :)

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2016 20:05    #2
Jeśli chodzi o Puchar Konfederacji to o ile się nie mylę, jest on zawsze w tym samym kraju w którym będą następne MŚ. Czyli dajmy na to MŚ 2026 będą we Włoszech to rok wcześniej w tym samym miejscu odbywa się Puchar Konfederacji, więc do twojego pytania brałbym pod uwagę tylko organizację MŚ, ME oraz jeszcze stadiony na których odbywają się co roku finały klubowych pucharów (np. Liga Mistrzów).

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2016 21:00    #3
ok,dzieki za odp. :)
o pucharze konfederacji juz wiem,a co z reszta mojego pytania? idzie jakos zaradzic temu zeby ms,lub me byly w polsce?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.