FM 2016 nie działa po formacie

 Matilon Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2016, 03:42    Pytanie
Witam, otóż ostatnio natrafiłem na mały problem.
Musiałem sformatować komputer. Jako że mam Win10 na komputerze, podczas resetowania wybrałem opcję by podczas reinstalacji systemu zachować pliki na komputerze. Od tej pory FM nie działa (słynne dump crash), ma ktoś może jakieś rady co można z tym zrobić? Może to wina jakichś sterowników? Jeśli tak, to jakie najlepiej zainstalować od nowa?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2016 11:21    #1
Pobierz najnowsze sterowniki bo przywrocilo Ci te wgrane przy produkcji. Grafa. Directx.

 Matilon Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2016 17:21    #2
Aktualizacja sterów nie pomogła, ale znalazłem sedno problemu.

Nie wiadomo czemu, gra po każdym ustawieniu trybu zgodności z Win7, sama przeskakiwała na Win10. Nie wiem czy jest jakiś program który odgórnie wymusi trzymanie się wybranego trybu, ale teraz po prostu przed każdym włączeniem gry trzeba ręcznie ustawić zgodność.

 Malciek Partyzant

Postów: 188
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2014
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2016 19:23    #3
Zrób formata :DDDD
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. " - Henryk Reyman

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.