dwa problemy fm16

 ave_juve Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016, 12:23    Pytanie
Witam,
od kilku dni mam dwa problemy z fm16
1: po włączeniu gry mam tylko czarny ekran (nic się nie dzieje), po wyjściu dwukrotny (za pierwszym razem dalej jest czarny ekran) do menadżera zadań gra jednak uruchamia po chwili się prawidłowo...nie mam pojecia dlaczego tak się dzieje
2: sortowanie zawodników: po wybraniu widoku składu zawodnicy są posortowani w dziwni sposób, gdy kliknę aby ustawieni byli np. wg pozycji wszystko jest ok ale jeżeli wejdę w inne okno a po chwili wrócę do składu znowu mam pomieszanych zawodników i tak za każdym razem:/

Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać...dodam że odinstalowywałem już zarówno samą grę jak i steama
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Bartek

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 12:58    #1
[quote="ave_juve"]Witam,
od kilku dni mam dwa problemy z fm16
1: po włączeniu gry mam tylko czarny ekran (nic się nie dzieje), po wyjściu dwukrotny (za pierwszym razem dalej jest czarny ekran) do menadżera zadań gra jednak uruchamia po chwili się prawidłowo...nie mam pojecia dlaczego tak się dzieje
2: sortowanie zawodników: po wybraniu widoku składu zawodnicy są posortowani w dziwni sposób, gdy kliknę aby ustawieni byli np. wg pozycji wszystko jest ok ale jeżeli wejdę w inne okno a po chwili wrócę do składu znowu mam pomieszanych zawodników i tak za każdym razem:/

Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać...dodam że odinstalowywałem już zarówno samą grę jak i steama
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam

Po instalacji gry sprzwdziłeś spójność plików? Korzystasz z domyślnej skórki czy z pobranej? Czy steam uruchamiasz jako admin? Przeinstalowałeś/ zaktualizowałeś pliki do karty graficznej?
Bartek[/quote]

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 13:08    #2
Co do pierwszego problemu mam to samo .Zmieniłem lapka z systemem win 10, na poprzednim systemie vista problemu nie było .Z chęcią sie dowiem co jest tego powodem .Pozdr
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 mourinho77 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 15:20    #3
Też mam Win 10 itez mam to samo co w pkt 1,gdy włączam gre i jest czarny obraz daje ctrl+alt+del , po czym klikam na okonke gry na pasku i znowu jest czarny ekran,wciskam ikonke windowsa na klawiaturze i po tym jest juz wszystko ok,mam nadzieje ze pomoglem :) (trzeba tak robic po kazdym wlaczeniem gry.

 cygan189 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2008
Skąd: golub-dobrzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2016 16:47    #4
mi wyskakuje taki problem not well - formed (invalid token) at line 1 of _config.xml

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.