Najciekawsze kluby z niskich lig polskich

 Aldenbauer Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2016
Skąd: lubię kąsać kabel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2016, 11:46    #1
Hej, uwielbiam grać klubami z niskich lig. Teraz odpaliłem nową karierę na updacie z V ligami polskimi i właśnie tu się rodzi problem: nie wiem czym zacząć. Poradźcie mi proszę jakie są najciekawsze i najbogatsze kluby w III polskiej lidze do objęcia. Chciałbym zacząć na tym poziomie rozgrywkowym. Co ma z tej ligi największy potencjał i najfajniejszy skład?

 Aldenbauer Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2016
Skąd: lubię kąsać kabel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 13:41    #2
dzięki za pomoc :)

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 14:06    #3
Nie ma za co :P
Graj Hetmanem Bialystok, od razu masz stadion na 30k :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.03.2016 o godz. 14:06

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 14:31    #4
Najlepiej oczywiście wziąć jaką III ligę w której nie ma rezerw (łódzko-mazowiecka i wielkopolska odpadają mocne rezerwy). Zależy też czy chcesz odbudowywać potęgę czy klub jakiś po prostu bez historii w Ekstraklasie (I lidze) wynieść na piedestał. ;)
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 14:43    #5
Kluby z bogatą historią, które aktualnie grają w III lidze:

ŁKS Łódź, Polonia Warszawa - raczej nie trzeba argumentować
Warta Poznań - 2x mistrz Polski (1921, 1947), pani prezes ;)
Szombierki Bytom - mistrz Polski 1980
Garbarnia Kraków - mistrz Polski 1931
Hutnik Kraków - 3. miejsce w 1996
Stal Rzeszów - 11 sezonów w Ekstraklasie
Motor Lublin - 9 sezonów w Ekstraklasie
Bałtyk Gdynia - 7 sezonów w Ekstraklasie
Górnik Wałbrzych - 6 sezonów w Ekstraklasie
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Aldenbauer Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2016
Skąd: lubię kąsać kabel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 15:01    #6
dzięki; z jednej strony chciałbym klub bez historii w ekstraklasie czy I lidze, ale z drugiej odbudować dawną potęgę też super; chodzi mi o to jakie są najbogatsze kluby III ligi lub te z najciekawszym, najbardziej obiecującym składem, którymi będzie się po prostu grało najfajniej :) Skłaniam się właśnie ku Motorowi Lublin :)

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 15:07    #7
Na tym szczeblu rozgrywkowym raczej nie ma w czym przebierać - wszyscy są biedni i słabi ;)
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Aldenbauer Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2016
Skąd: lubię kąsać kabel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 21:14    #8
spoko wiem :) używam określenia "bogaty" w bardzo przejaskrawionym kontekście poziomu rozgrywkowego, o którym rozprawiamy. Gram w serie od pierwszych CMów, mam wszystkie wersje gry i nigdy nie prowadziłem żadnej topowej drużyny, zawsze wybierałen złomy z niziutkich lig i prowadziłem gdzie bozia dała, ale teraz chciałbym trochę zaszaleć, stąd rozglądam się za jakimś fajnym klubem III ligi polskiej XD

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.03.2016 o godz. 21:15

 Aldenbauer Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2016
Skąd: lubię kąsać kabel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2016 21:19    #9
wszystko załadowane, w tym wszyscy piłkarze świata, załadowałem pełną bazę, wszystko czeka aż się namyślę co wziąć, a i postanowiłem równomiernie z klubem objąć polską młodzieżówkę U21 z uwagi na rozgrywane w PL MEU21, będzie ciekawie :D

 smagul Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2016 02:34    #10
A ja tak przy okazji zapytam graczy z doświadczeniem - czy w miarę gry świat w FM16 dostosuje się do sukcesów w klubach ze słabszych lig (np. właśnie Polskich). W FM 14 odbyłem już ze 30 sezonów Polonią Warszawa i doszedłem do wniosku, że robi się mocno bezsensownie.
Rozgrywki krajowe zdominowałem, na scenie międzynarodowej godnie Polskę reprezentuję regularnie z grupy w LM wychodząc, awans w rankingach europejskich odnieśliśmy jesteśmy w TOP5 najsilniejszych lig na świecie, a sama Polonia jest w TOP15 klubów.
No i generalnie lipa jest straszna, bo od kilku sezonów progresu nie widzę - nagrody w lidze małe (dla mnie to nie problem bo kasy mam jak lodu, ale inne kluby w lidze biedują), grajki światowej klasy przybywać do mnie nie chcą (jak sobie nie wychowam to miał nie będę) a jak już wychowałem to rzucają się jak sępy inne kluby i sprzedaję za 30 mln króla strzelców Ligi Mistrzów, który po roku jest sprzedawany dalej za 150 mln. A w tym samym czasie do klubów z Rosji/Ukrainy/Turcji czy nawet Grecji tamtejsze ekipy sprowadzają regularnie zawodników o których tylko marzyć mogę - a wszelkie rankingi wskazują na gigantyczne różnice w naszych lig i klubów na korzyść Polski oczywiście.

No i właśnie - chętnie kupił bym FM16 jeśli umożliwi mi to zrobienie z polskiej piłki markę światową.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.