podania krótkie czy mieszane ?

 mario1979 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2016, 08:59    #1
gram taktyką 4-5-1 czyli ol-oś-oś-op potem pś obrona i pś wsparcie, skrzydłowy atak prawy i lewy oraz opś atak oraz kn wsparcie. Strategia kontrola, bardzo płynna. ataki prawym i lewym skrzydełm, linia obrony normalna, duzy pressing. W atletico było ok (mistrzostwo), w leverkusen ok (vice) ale w anglii tragedia i to w liverpool oraz tottenham. Chodzi mi że posiadanie niskie, nie podają tylko tracą bo czekają niewiadomo na co, podania nie dochodzą oraz przeciwnik podaje za plecy moich obrońców a bramkarz mało co broni a to i mignolet i Hugo Loris. Co leci sam na sam to wpuszczają. Podania mam krótkie ale myślę czy nie zmienić na mieszane by te podania dochodziły i szybciej podawali. Boję się tylko o to że nie będą podawać po ziemi tylko piłka będzie latać w powietrzu a takiej gry nie lubię. Tak samo obrona myślę by cofnąć ale boje się że będą za bardzo oddaleni od pomocy, że będą za głęboko i przeciwnik będzie często gościł na mojej połowie. No i ciągle mi asystent radzi by podania były bardziej bezpośrednie oraz by skrzydłowi byli schodzący napastnik. Co mi radzicie ? FM 2016

 yau Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2016 19:58    #2
Jeśli piłka przechodzi nad głowami twoich obrońców i muszą oni sprintem biec w stronę swojej bramki to znaczy że twoja linia obrony jest ustawiona za wysoko. Nie bój się oddalenia obrony od pomocy ponieważ grasz stylem bardzo płynnym, dzięki któremu linie będą grały bardzo blisko siebie niezależnie jak głęboko ustawisz obronę.
Ustaw skrót meczu na "pełny" i pooglądaj 10 minut jak grają twoi piłkarze z podaniami krótkimi i 10 minut jak grają z mieszanymi. To powinno wystarczyć żebyś odpowiedział sobie na to pytanie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.