Mam prośbe do mistrzów składów

 jarekkozlowski Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2016
Skąd: Lipnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016, 08:26    #1
Mógłby ktoś zrobić plik z aktualizacja składów na dzień dzisiejszy ?europy , polskich lig razem? kiedyś zawsze to robiliście nawet jak okienko trwało, teaz w europie jest zamknięte i niestety nic nie ma. byłbym wdzięczny wam za pomoc ;)

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 09:36    #2
Pod koniec lutego dostaniesz oficjalnego patcha z aktualizacja, cierpliwości.

 jarekkozlowski Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2016
Skąd: Lipnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 12:03    #3
nie ma nic na dzisiaj? nie chce zaczynać gry bez składów na dzień dzisiejszy. aż dziwne ze żaden portal nie zrobił patcha na zamknięte okienko w europie w styczniu. czy może nie znalazłem? wiesz coś czy gdzieś ktoś coś stworzył? :D

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 12:07    #4
Anglojęzyczne strony na pewno zrobiły - sprawdź tam.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 jarekkozlowski Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2016
Skąd: Lipnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 12:16    #5
sortitoutsi.net sprawdziłem tutaj i niestety maja np. transfer Teixeira a nie ma innych topowych. jedynyn transfer o ktorym było glośno nic wiecej niestety;/ nie wiem nawet gdzie szukać ;/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.