A może by tak challenge życia???Tylko dla odważnych...

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016, 13:40    #1
Witam wszystkich maniaków tej wspaniałej gry. Swego czasu opisywałem swoją przygodę z klubem SkS Błyskawica gdzie zaczynałem w 11 lidze angielskiej , pewnie niektórzy pamiętają :>

Jak co roku kupiłem naszego managera i zacząłem Legią (nuda) , ŁKS (nuda) i pomysły mi się skończyły. Dzisiaj szukałem trochę po necie i znalazłem coś takiego :

http://www.passi(...)atabase/

Od 23 ligi angielskiej :D Zastanawiam się czy ktoś z Was już się w to bawił , jeśli tak to niech opisze swoje wrażenia. Jeśli nie , to może ktoś by się znalazł chętny żeby pograć i powymieniać doświadczenia - nie on line - ale w kilka osób zawsze raźniej.

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam.

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 13:48    #2
Napiszę krótko: SROGO. I z chęcią bym pośledził na FM Rev czyjąś karierę i drogę z takiego zadupia aż do Premier League.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 16:44    #3
No to rozpocząłem :D

Drużyna Keymer & Hassocks - powodem wyboru był fakt iż była to jedyna drużyna bez II , III lub IV numeru przy nazwie :D

Będę informował co i jak.

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 16:54    #4
Życzę powodzenia i wytrwałości - oraz, mam taką nadzieję, do przeczytania w manifestach/depeszach ;). A ja poszukam czegoś podobnego ale do wersji 2014.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.