Zawodnicy z Ameryki Płd nie chcą przyjść

 chicken1990 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2005
Skąd: Ko??minek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2016, 16:46    Pytanie
Witam, pogrywam co jakiś czas w nowego FM'a Wisełką. Lekko przedstawię sytuacje klubową. Mam 2019 rok, 3 mistrzostwa z rzędu, w LM wygrałem grupę z Milanem, Leverkusen i Zenitem, w następnej rundzie odpaliłem Szachtara i dopiero odpadłem z Barceloną (wygrana 1:0 w Krakowie). Mam już dobrą infrastrukturę, ekstraklasa jest w bodajże 9 w rankingu lig, ja jestem 50 w rankingu uefa. Hajs się zgadza, w tym sezonie 24 mln funtów na transfery.

I tu mam problem. Nie wiem czemu nie mogę ściągnąć żadnego zawodnika z Ameryki Płd ( jedynie raz na jakiś czas przyjdzie ktoś z Chile itp) Z Argentyny i Brazylii żaden zawodnik nie jest zainteresowany ani jak ma klub ani jak mu się kontrakt skończy i jest na wolnym transferze. Dziwne jest to tym bardziej, że chcą przychodzić zawodnicy z Premiership (Chelsea, Man Utd, Man City), La Liga (Real i Barcelona) itp. To może być jakiś błąd ?

Drugi problem to chore ceny za zawodników, ja chce za zawodnika wartego 2/3 mln funtów około 4 mln i od razu zrywają negocjacje, a sami za zawodników wartych po kilka set tysięcy chcą po 10 a nawet 20 mln.

Rozpisałem się trochę, z góry dzięki za pomoc :)

 kondzik123 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2016 11:53    #1
Też gram Wisłą, mam trzeci sezon i chcą przychodzić bez problemu.

 Jonasz1906 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2016
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2016 12:07    #2
AD "chore ceny zawodników" - nic tu nie jest chorego. Zapominasz, że grasz w POLSKIEJ lidze, a chcesz kupować zawodników z La Liga itd.

Otóż są ustalone ceny za zawodników posiadających odpowiednie umiejętności. W edytorze można sprawdzić jakie są to kwoty. Dla porównania - za piłkarza z Premiership z przedziału 120-130 zapłacisz kilka razy więcej niż za zawodnika o takich samych umiejętnościach, ale grajacego w Polskiej lidze. Jest to algorytm i tak on działa.Ceny owszem przesuwaja sie z czasem jak reputacja ligi jest większa - ale z tego co widzę to nieznacznie.

Więc za Messiego grajacego w Barcelonie zapłacisz krocie [z tego co pamietam, to gracze 190-200 w La Liga to 129,999,999 Euro, a w Polskiej lidze jest to na poziomie 29,999,999 Euro ustawione. - piszę z pamięci to mogę się mylić ].

Zatem ceny nie są chore - taki jest kod gry.


AD "nie chcą przychodzić" - liczą się takie rzeczy dla zawodników:
-reputacja ligi
-reputacja zespołu
- granie w europejskich pucharach
- obiekty treningowe
- możliwa pensja do zapłaty
- reputacja trenera

Zakładam, ze klub ma dużą reputację [jest 50 w rankingu UEFA, ale to nie oznacza, ze ma 50 reputacje w Europie. Bo na pewno nie ma, nie po 3 sezonach]. Nie można mylić tych dwóch jakże odmiennych rzeczy.

Liga ma też nieco wyższą reputację, bo grasz w LM i nabijasz punkty. Ale pewnie dalej nie jest nawet na 10 mijscu - na pewno nie po 3 sezonach. CHyba ze Legia i Lech czy inny Polski team maja podobne wyniki.

Obiekty treningowe - rozbudowałes obiekty treningowe? Masz juz maksymalne? Dla młodych pilakrzy ta rzecz jest bardzo bardzo istotna. Czasem wrecz kluczowa. Grajac w 1 lidze wegierksiej majac obiekty na maksa potrafiłem wygrac walke o kontrakt z takimi zepsolami jak Hertha Berlin czy MOntpellier, ktore mialy nizsze obiekty treningowe niz moje VSE Soproni.

Grasz w LM, to ten punkt jest spełniony

pensja - masz kase, na pensje tez

 Jonasz1906 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2016
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2016 12:08    #3
Ponadto gracze maja ukryte umiejetnosci takie jak np. Ambicja - jezlei ambicja jest bardoz wysoko, to czesto nie beda chcieli przyjsc do klubu nie bedacego w TOP stawki w Europie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.