[Interfejs] Brak koszulek piłkarzy na ekranie taktyki

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2016, 12:27    Pytanie
Cześć i czołem. Jak w temacie - gram w FM13, ale po migracji z systemu na system (skopiowałem cały folder documents/sports interactive) gra w mojej karierze wszystko poza koszulkami. Tzn - nie widzę ich ani na ekranie swojej taktyki, ani na taktyce przeciwnika, ani w odpowiednich poletkach na meczu. Na podglądzie 2D wszystko śmiga, po prostu ekran taktyki zawiera tylko nazwiska (bez koszulki, numeru, roli, średniej oceny). Skórka to CLC FM beta, FM to FM13.

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2016 13:11    #1
A możesz zapodać skrinszotem? FM 13 często się psuł przy odpaleniu jakiegoś programu czyszczącego (np. Ccleanera) w trakcie rozgrywki, ponieważ ten usuwał rozmaitej maści pliki z folderów tymczasowych, z których korzystała gra. Może to to?

A sprawdzałeś na innych skórkach? Może wystarczy przeładować skórkę, albo wgrać ją od nowa do folderu ze skórkami?

Jeśli nic nie pomoże, stwórz nową grę i sprawdź, czy tam problem też się pojawia. Ewentualnie zostaje reinstal;p

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2016 21:03    #2
Sprawdziłem na szybko - oficjalne, domyślne skórki radzą sobie z tym fantem. Reinstall skórki (tj - po raz kolejny skopiowanie jej do folderu + nadpisanie plików) bez efektów. Sprawdzę jeszcze z kasacją folderu i ponownym utworzeniem PO wyłączeniu gry.

/E. To też nic nie dało. Grr. Czeka mnie powrót do klasycznej, ciemnej?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.02.2016 o godz. 21:08

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.