2 PYTANIA FOOTBALL MANAGER 2015

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2016, 13:54    #1
1.Kostaryka zdobyła u mnie tytuł mistrza świata,ziomek (prawy boczny pomocnik) mvp mistrzostw (3 bramki ,7 asyst)
Zespół klubowy Atletico Madryt średnie staty na sezon w klubie około (20 asyst 5-10 bramek)
Kupiłem go do Wisły Kraków( wolny transfer,nie chciał przedłużyć kontraktu z Atletico)
gra u mnie 3 sezon jak obliczyłem z 3 sezonów
statystyki - 120 meczy 5 goli 12 asyst.
W kadrze nadal błyszczy mając czasami po 3 asysty na mecz,i ma mvp co mecz praktycznie.
Skąd taka różnica,że w klubie gra tak słabo? gra na tej samej pozycji co w repr.i w atletico,....polecenia indywidualne,taktyczne maja wplyw?
tylko skąd mam wiedzieć co w repr,czy atlet. byly za polecenia ; /
Zawodnik 100% szczęśliwy w klubie,profesjonalizm,stabilność formy (17,19)
jest to newgen i ma 24 lata
2.Jest jakaś możliwości usunięcia opcji "dywidendy" .
Zarobiłem w Wiśle przy super sezonie 17 mln euro,a oni mi 7,5 zabrali ; / jak tutaj zarabiać kasę,jak ciągną za podatki i za to.
Jest opcja usunięcia podatków a tych dywidend?

Dziękuję i Proszę o Pomoc. :)

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 13.01.2016, 13:56

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2016 20:58    #2
Jeszcze 3 pytanie :D
czy w klubach typu barca,real gdzie kibice wybieraja prezesa poprzez wybory,tam są wypłacane dywidenty?

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2016 21:31    #3
1. Oczywiście że polecenia indywidualne mają wpływ. Nawet jak on będzie miał dobre, swoją optymalną pozycję, ale gracze wokół niego już nie, to też będzie grał gorzej. Nie da się dowiedzieć jak jest tam ustawiany, musisz kombinować :) A jak już po cholera wie ilu zmianach w końcu Ci się uda- satysfakcja gwarantowana, to esencja tej gry :)

 kluchman Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2016 10:27    #4
Trudno cokolwiek doradzić bez pełnej wiedzy o zawodniku i taktyce.

Wisła Kraków jest Spółką Akcyjną a taka forma prawna wiąże się z wypłacaniem dywidendy od zysków.

Kluby typu Barcelona, Real Madryt nie wypłacają dywident, bo nie są Spółkami Akcyjnymi (w przeciwieństwie do zdecydowanej większości ligowych rywali) tylko stowarzyszeniami.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.