Jak sprzedać zawodnika?

 Krzysio641 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2016, 16:45    #1
Jeszcze żadna wersja fm nie miała tak beznadziejnych transferów.Jeśli ja chcę kupić zawodnika to muszę płacić pięciokrotność jego wartości albo jeszcze lepiej, a ja gram już piąty sezon i nie miałem jeszcze gotówkowego transferu z klubu!Mam dobrego zawodnika o wartości 2.7 mln euro ale potrzebuje kasy wystawiam go na liste za 2.5 i nic 10 klubów zainteresowanych ale żadnych ofert schodzę coraz niżej 2mln 1.5mln 1mln i tak to 300tys i dalej żadnych ofert.A w końcu kilka klubów składa oferty ale tylko wypożyczenia!Nie sprzedałem jeszcze żadnego zawodnika w tej grze!

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2016 17:00    #2
Skończyły się czasy gdy można było sprzedać każdego. Pamietam jak w FMie 2006 na początku kariery Ślaska Wrocław sprzedawałem Wołczka za 500 tyś funtów. Zawsze znajdował się kupiec.

Tutaj mamy realne podejście. Chcesz kupić, a zawodnik ma kontrakt długi i nie chce odchodzić, więc musisz zapłacić i to nie raz za kwotę pary razy większą. A jak chcesz sprzedać, to dajesz sygnał, ze chcesz się go pozbyć. Tak to jest

Jeżeli masz drużynę (nawet z polskiej ligi) która gra w europejskich pucharach to nie ma mocnych żebyś nie miał ofert. U mnie po pierwszym sezonie w grupowce LM Liverpool za Bartkowiaka zapłacił 5mln euro. Ale tylko dlatego, ze oni go bardzo chcieli. Tak to działa.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.01.2016 o godz. 17:01

 Krzysio641 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2016 23:17    #3
Dalej to samo!Gram czwarty sezon Jagiellonią drugi sezon gram w fazie grupowej ligi mistrzów teraz wyszedłem z grupy chcę sprzedać Pavla Savitskiego śr.ocen 7.78 warty 4.5 miliona euro wystawiłem go na listę transferową i najpierw 10 klubów zainteresowanych ale same wypożyczenia jakby się zmówili i w końcu jedyna oferta jaka przyszła to 500 tys. Przemysław Frankowski śr.ocen 7.34 warty 4 miliony chcę go sprzedać za milion i 8 klubów zainteresowanych a żadnych ofert!Zawodnicy odchodzą tylko jak im się kontrakt skończy nie ma żadnej opcji żeby się pozbyć niechcianego zawodnika bo na obustronne rozwiązanie kontraktu też się nie zgadzają.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2016 02:50    #4
a próbowałeś jakiejś dodatkowej interakcji? rozmowa z mediami, klubem czy coś w ten deseń? Wiem że kiedyś to sprawiało cuda. Nie mam nowej wersji żeby ci dobrze doradzić

 Krzysio641 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2016 13:35    #5
Jedyna dostępna interakcja to poprosić zawodnika żeby sam skontaktował się z klubami.Odpowiedź jest zawsze taka że chętnie się tym zajmie i już chwyta za telefon ale dalej nic

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.