FM 15 dziwny problem ze skórką - Steklo x 5

 Nostra Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2015, 10:28    Pytanie
Witam,

mam pytanie chciałem wypróbować skórkę steklo x 5 (taką jak można ściągnąć na Cmrev), ale chodzi o to, że w trakcie meczu nie wyświetlają się logosy zespołów w wyniku meczu, tylko prostokąty z nazwą zespołów. Dodam screeny, gdzie to pokazałem. Na obu są skórki ze steklo, ale tylko na pierwszej są z logosami, na kolejnych jednak ich nie ma. Pytanie jak zrobić, by się te logosy wyświetlały w meczu, bo gdzie indziej są, jak np w oknie przedmeczowym.



 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2015 15:24    #1
Czyli co, chcesz żeby na trzecim screenie gdzie pokazana jest tablica wyników w zmaksymalizowanym trybie meczu, prócz nazw zespołu wyświetlały się też logosy?
.

 Nostra Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2016 13:00    #2
[quote="pikawa94"]Czyli co, chcesz żeby na trzecim screenie gdzie pokazana jest tablica wyników w zmaksymalizowanym trybie meczu, prócz nazw zespołu wyświetlały się też logosy?[/quote]

Słusznie zauważyłeś, że na tym screenie jest zmaksymalizowane (zapomniałem dodać), ale nawet przy normalnym oknie jest to tak właśnie pokazane (bez logosów). Sprawdzałem inną skórkę (scorpio) tam są logosy ale bardzo przeszkadza ekran statystyk w trakcie meczu (na środku boiska) nie można ich usunąć.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2016 22:27    #3
[quote="Nostra"][quote="pikawa94"]Czyli co, chcesz żeby na trzecim screenie gdzie pokazana jest tablica wyników w zmaksymalizowanym trybie meczu, prócz nazw zespołu wyświetlały się też logosy?[/quote]

Słusznie zauważyłeś, że na tym screenie jest zmaksymalizowane (zapomniałem dodać), ale nawet przy normalnym oknie jest to tak właśnie pokazane (bez logosów). Sprawdzałem inną skórkę (scorpio) tam są logosy ale bardzo przeszkadza ekran statystyk w trakcie meczu (na środku boiska) nie można ich usunąć.[/quote]
Jutro "na ślepo" (odinstalowałem 15) postaram się umieścić w tych miejscach loga i przesłać Ci gotowe pliki.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.01.2016 o godz. 22:27

.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2016 12:44    #4
https://www.dropb(...)rar?dl=0
Wrzuć te pliki do folderu "nazwa skina/panels".

Użytkownik uznał post za pomocny

.

 Nostra Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2016 10:46    #5
Dzięki tym plikom (za co dziękuję) są logosy, ale tylko w trybie maksymalizowanym, w normalnym dalej są prostokąciki.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2016 17:32    #6
[quote="Nostra"]Dzięki tym plikom (za co dziękuję) są logosy, ale tylko w trybie maksymalizowanym, w normalnym dalej są prostokąciki.[/quote]
Bo wysłałem nie ten plik ;>
https://www.dropb(...)rar?dl=0
Teraz wszystko powinno hulać.
.

 Nostra Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2016 20:59    #7
Coś zawzięcie się broni, bo nie hula, ale to nic, najważniejsza jest frajda z gry :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.