FM16 Taktyka Pomoc

 danielo199854 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2015
Skąd: Krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2015, 22:45    #1
Witam wszystkich jestem tutaj nowym użytkownikiem chociaż już wcześniej duzo razy look'alem w forum :)
Mam jeden problem :/ mianowicie chodzi o to ze nigdy nie bylem jakimś mistrzem taktyk w FM a w ta grę gram od chyba 2008. Teraz zacząłem grac Wisłą i co prawda wygrałem ligę ale z takim lekkim czitem ze 3 razy chyba sobie wczytywałem save'a. Ale i tak ledwo ledwo wygralem , teraz zacząłem nowy sezon i przegrałem mecze z takimi drużynami jak Korona czy Piast... a potem odpadłem z ligi mistrzów i z ligi europy ( Kwalifikacje) i coraz gorzej mi idzie a już nie chce ''Czitowac'' :D
I mam do was prośbę, moglibyście mi podać wskazówki jak zrobić dobra taktykę dla mojego Klubu? żeby nie jechać do Warszawy i dostać w du... 4-1? :(
Albo jeszcze lepiej podać jakaś dobra taktykę co by się sprawiła do Polskiej ligi :)
Pozdrawiam.

 RaaveK Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2015 23:04    #2
Ja obecnie gram Lechem, właśnie skończyłem pierwszy sezon. Z taktyką też się niemiłosiernie męczyłem. Postawiłem na kontrolę nad meczami, co w Polsce jest proste, ale gorzej z wykorzystaniem sytuacji było. Przez cały sezon kombinuje z taktyką - nie zmieniam ustawienia, jedynie role i polecenia drużynowe oraz indywidualne, a do LM wszedłem już w 1 sezonie. Nie polecam grać na save&load, bo to kompletnie zabija przyjemność z gry, a wygrywanie wszystkiego od początku do końca bardzo szybko się nudzi.
Swoją drogą o tym wyjeździe do Warszawy. Ostatnio też tam pojechałem i skończyło się 4:1.
http://raave(...)-_3.html

Lepiej samemu popracuj nad taktyką, będziesz wiedział na przyszłość co w niej zmieniać, gdy rywale się do niej przystosują. Sam korzystałem z kilku poradników, aby zrobić sobie taktykę pod zespół. Co dają polecenia, role itd. Nie wiem, czy tutaj na forum można udostępniać poradniki z innych for, także wrzucić nie wrzucę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.