Football manager 2014 na Windows 10 zawieszenie

 Arrhenius Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015, 20:49    Pytanie
Witam. Jestem posiadaczem nowego laptopa (HP 355 G2) z Windows 10 na pokładzie. Zainstalowałem mojego ubóstwionego Football Managera 2014, no i tu pojawia się problem. Włączam, i gra się zawiesza w momencie wyboru z listy np. kraju pochodzenia, ligi, itp. Trzeba restart komputera robić. Oczywiście, reinstall robiłem kilkukrotnie, wraz z wyczyszczeniem wszystkiego co było na dysku wciąż z gry. Szukam pomocy, co ciekawe Football Manager 2012 działa bez zarzutów. I nie jest to wina parametrów, bo są lepsze niż w moim 6 letnim PC, na którym gra śmigała jak ta lala. Będę wdzięczny za wszelką pomoc, bo jestem już zrezygnowany strasznie.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 00:38    #1
modyfikowałes w jakiś sposób grę? skórki, stroje, dodatkowe ligi itp? normalnie gra powinna działaś więc może coś dorzuciłeś od siebie?

 Arrhenius Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 08:30    #2
Gra jest świeżo zainstalowana z pustym folderem edit data.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 09:04    #3
może uruchom w trybie zgodności i w trybie administratora, nie wiem czy wtedy już wiedzieli że będzie win 10 przy wypuszczaniu "14" ;)

 lucjanos Partyzant

Postów: 88
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 16:24    #4
Właśnie tryb zgodności powinien pomóc. Chociaz zastanawiające jest to, że gra sie uruchamia, ale zawiesza w trakcie. Kopia jest legal, czy cukierkowana ?
Akurat na Windows 10 działa wszystko, co bez problemu odpalało sie na Windows 7. Nawet wszelkie stare gry z ery Windows XP.

 Arrhenius Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 17:47    #5
Gra oczywiście oryginalna, kupiony klucz na Steam. Tylko problem w tym że nie do końca kminie Win10 bo nie mam opcji otworzenia w trybie zgodnosci po kliknieciu PPM. Do supportu pisalem i mowili poki co o sprawdzeniu aktualizacji Win i spojnosci plikow w Steam. Sle to nie pomoglo :/

 |\\//| Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Skąd: fajna spoko miejscowość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 23:57    #6
spróbuj w katalogu zainstalowanej gry zmienić zgodność. Skrót na pulpicie pozbawiony będzie takiej opcji, jak to bywa ze skrótami od steama

 Vidal Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2016 10:41    #7
Hej, Mam podobny problem... Tyle, że w fm16
Kupiłem nowego laptopa m.in. żeby też gra chodziła płynnie, gdy mam wybranych kilka lig. Gra się uruchamia, jednak niestety po chwili się wiesza i nie ma to znaczenia, czy wczytam grę, będę chciał wybrać ligi, czy też wejdę w ustawienia, albo po prostu nie będę nic robił. Po prostu się wiesza i jedyne wyjście to restart laptopa. Uruchamiałem już w trybie zgodności, również w w trybie administratora. Zawsze to samo. Windows 10, moja pierwsza przygoda z tym systemem i już tęsknie za win7. Coś poradzicie? Gra oryginalna.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.06.2016 o godz. 10:42

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.