Sponsoring

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2005, 11:28    Pytanie
cze. mam pytanie, dotyczy ono sponsorow kupujacych miejsce na koszulkach naszej drozyny. wiec chodzi mi o to od czego zalezy jakiego sponosora dostaniemy, bo np Legia ma zaledwie jakies 350 tys zl od sponora gdy tak naprawde same krolewskie placi ponad 1mln E wiec jest to chyba mala roznica i moze nawet BUG w grze. podobny problem byl w polskiej lidze w cm03/04 a tam jeszcze kluby z najnizszej ligi angielskiej mialy lepszych sponsorow niz wisla czy legia (w FM jeszcze w najnizszej angielskiej nie gralem wiec nie wiem jak jest). wiec nasuwa sie jeszcze jedno pytanie...... co zrobic zeby w polskiej lidze zagoscili sponsorzy dajacy powiedzmy 4 mln zl???

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2005 00:59    #1
Sponsorzy sa slabi, ale za to przychody z meczow nad wyraz pokazne.Gram Pogonia Szczecin, srednia widzow okolo 12-14tys na mecz. Albo w rzeczywistosci pieniazki wyciekaja z klubow niezauwazone albo w FMowej lidze bileciki sa za drogie, a kibice zbyt chojni;-). Jesli dodac do tego jeszcze mozliwosc zarabiania grubych milionow na sparingach, to tzw. sponsoring przestaje miec racje bytu;-).A tak bardziej analitycznie i powaznie, to chyba malo prawdopodobne by klub, ktorego zawodnicy sa warci w sumie lekko ponad 100mln zl (wariant z poczatku kariery) i zarabiaja miesiecznie w sumie 1,5 mln zl mogli byc "wyzywieni" przez sponsora strategicznego, ktory placi ROCZNIE 130tys zl. Tyle to ja daje jako prowizje przecietnemu zawodnikowi za podpisanie kontraktu, jesli nie jestem pewien, ze jest "udobruchany". To tak apropos slabosci polskiej ligi.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.