Problem z Taktyką

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 05:53    #21
jak tak czytam te wpisy na stronie że z taktyką coś nie tak ciągnie mnie do tego aby zestreamować jak samemu ustalam taktykę, treningi, jak dobieram taktykę pod piłkarzy... robił ktoś już takiego streama naukowo informacyjnego? :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 06:25    #22
[quote="myfunnygame"]jak tak czytam te wpisy na stronie że z taktyką coś nie tak ciągnie mnie do tego aby zestreamować jak samemu ustalam taktykę, treningi, jak dobieram taktykę pod piłkarzy... robił ktoś już takiego streama naukowo informacyjnego? :)[/quote]

Dawaj!!!!
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Croocers Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 12:54    #23
Chetnie zobaczę, tylko wieczorkiem. Mam nadzieje ze nie bedzie to jakis najlepszy zespol danej ligi.

 lukass Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2015 14:13    #24
nikt nie może chociaż troche poratować?

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
12.12.2015 14:25    #25
ja bym z chęcią poratował gdybym widział jakikolwiek sens w bawienie się ekranem taktycznym na obecnym patchu,gra jest pełna absurdów,wygrałem 3-0 na wyjeździe z PSG chociaż ustawiłem najdurniejsze z opcji,środkiem ale szeroko,wysoki pressing ale gra na spalone i z kontry,tempo wolne a podania bezpośrednie, nic tu nie dzieje się logicznie

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 00:49    #26
[quote="ASSE"]Muszę Cię rozczarować ale na obecnej łatce nie istotny jest środek pola. Gra jest zabugowana. Ani nie zdominujesz rywala pod względem posiadania piłki,ani nie przeprowadzisz akcji środkiem pola. Należy grać szeroko,szybko,na wolne pole,głębiej linia obrony,bez krótkiego krycia,bez agresywnego odbioru a zamiast 4-2-3-1 ustaw 4-1-4-1 z fałszywą 9 i registą na defensywnym[/quote]

http://s30.p(...)o_By.png

Jeśli to nie jest atak środkiem to ja nie wiem co ma nim być.
meglio fascista che frocio

 Noorbiii18 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.03.2011
Skąd: Cychry
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2015 23:28    #27
ja Ci powiem tak...

Gram w FM jakieś 7 lat może to dużo może mało, ale to też zależy jakim zespołem grasz. Jeżeli grasz Barceloną to wiaadomo jaki jest ich styl gry i gra sie o wiele łatwiej, jeżeli grasz jakims sredniakiem to musisz kombinowac z taktyka. Porównujać ze moje 7 lat grania w FM moim zdaniem pod wzgledem taktycznym FM 2016 jest najtrudniejszy i to nie pomoga Ci taktyki wystawiane na cmrev.com. Trzeba powoli samemu do tego dojsc i kropka. Pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.